-
Відкриті торги
-
КЕП
Обладнання для шкільної їдальні та харчоблоку
435 312.50
UAH з ПДВ
Номер:
0d0e85afffa444af8d1215dbeb835357
Ідентифікатор договору:
UA-2022-01-08-000024-b-c1
Замовник:
Управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Коцюбинської селищної ради Київської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
44151538
-
Контактна особа:
Самотуга Тетяна Василівна +380953309625 zakupivli44151538@gmail.com
-
Адреса:
08298, Україна, Київська область, смт Коцюбинське, вулиця Доківська, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "РЕСТЕКВІП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41047380
-
Контактна особа:
Шевель Татьяна Петровна 380679159209 tatyana.shevel@np.kiev.ua https://np.com.ua/
-
Адреса:
Україна, 03148, м.Київ, ПРОСПЕКТ ЛЕСЯ КУРБАСА, будинок 2 Г
Класифікатор ДК 021:2015:
39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Номер договору:
33
Дата підписання:
07.02.2022 00:00
Період дії договору:
07.02.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Сума договору:
435 312.50 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 72 552.08 UAH)
Оплачено:
435 312.50 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 72 552.08 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Котел варильний-КЭ 250
Кількість
1 шт
Період постачання
до 31.12.2022
Посудомийна машина купольна з ел.дозатором миючого засобу FIR-80-DD*
Кількість
1 шт
Період постачання
до 31.12.2022
Міксер планетарний на 10 л HKN-IP10F
Кількість
1 шт
Період постачання
до 31.12.2022
Тістоміс на 10 л дві швидкості HKN-30SN2V
Кількість
1 шт
Період постачання
до 31.12.2022
ВАГИ ТОРГОВІ ВТД-Л1
Кількість
1 шт
Період постачання
до 31.12.2022
ВАГИ ТОВАРНІ ПЛАТФОРМНІ ВПД-405Л
Кількість
1 шт
Період постачання
до 31.12.2022
Слайсер MIRRA 220 CE
Кількість
1 шт
Період постачання
до 31.12.2022
Стерилізатор ножів HKN-UVA10
Кількість
1 шт
Період постачання
до 31.12.2022
Стіл виробничий з бортиком та полицею нер.сталь 900х700х850мм
Кількість
2 шт
Період постачання
до 31.12.2022
Рукомийник навісний нер.сталь 410*320*250
Кількість
4 шт
Період постачання
до 31.12.2022
Бак для збору відходів 55л на колесах квадратний
Кількість
3 шт
Період постачання
до 31.12.2022
Стіл виробничий з бортиком 1000х700х850 без полиці
Кількість
2 шт
Період постачання
до 31.12.2022
Ванна мийна сварна 2-х секційну 1200х600х850м
Кількість
3 шт
Період постачання
до 31.12.2022
Стіл виробничий з бортиком та полицею 800х700х850
Кількість
1 шт
Період постачання
до 31.12.2022
Стіл виробничий з бортиком та полицею внизу нер.сталь 1400х600х850мм
Кількість
2 шт
Період постачання
до 31.12.2022
Стіл виробничий нерж.сталь 1400х600х850 без полки.
Кількість
2 шт
Період постачання
до 31.12.2022
Стіл виробничий з бортиком та полицею внизу нер.сталь 1000х600х850мм
Кількість
3 шт
Період постачання
до 31.12.2022
Стіл виробничий з бортиком 1000х700х850 без полки.
Кількість
1 шт
Період постачання
до 31.12.2022
Візок сервірувальний дворівневий 500х700х1050
Кількість
3 шт
Період постачання
до 31.12.2022
Стіл нейтральний 1200х1020х1290 ЕН-1200
Кількість
1 шт
Період постачання
до 31.12.2022
Прилавок для столових приборів ПСП -600
Кількість
1 шт
Період постачання
до 31.12.2022
Шафа для хліба 1000х500х1800
Кількість
1 шт
Період постачання
до 31.12.2022
Стіл виробничий 600*600*850 без полки без борта
Кількість
1 шт
Період постачання
до 31.12.2022
Стіл виробничий з бортиком та полицею внизу нер. Сталь 1000х600х850мм
Кількість
1 шт
Період постачання
до 31.12.2022
Бак для збору відходів 80л на колесах
Кількість
1 шт
Період постачання
до 31.12.2022
Стелаж для сушки посуду 800х290х1550
Кількість
2 шт
Період постачання
до 31.12.2022
Стелаж для сушки посуду 1000х290х1550
Кількість
2 шт
Період постачання
до 31.12.2022
Стелаж з нер.сталі 1400х400х1800 СВЖ-5 4-П400
Кількість
1 шт
Період постачання
до 31.12.2022