• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • Безлотова
  • КЕП

Послуги з харчування

Місцезнаходження замовника - м. Рівне, вул. Київська 60, 33027. Категорія - 3. Підприємства, установи, організації, Тендерна пропозиція та усі документи, що мають відношення до неї, складаються українською мовою. У разі надання Учасником будь - яких документів, складених іншою мовою, ніж українська мова, вони повинні бути перекладені на українську мову. Визначальним є текст, викладений українською мовою

Завершена

9 031 200.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 90 312.00 UAH
Номер: 9719c7420e95412c83a14f124ee5adb7
Внутрішній номер закупівлі: 13549678
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-01-05-004260-c   
Замовник: Комунальне підприємство "Рівненська обласна дитяча лікарня" Рівненської обласної ради
Контактна особа: Кокіль Іванна Іванівна 380979913744 rodl.zakup@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 9 031 200.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 90 312.00 UAH
Період уточнення: 05.01.2022 15:50 - 28.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 05.01.2022 15:50 - 07.02.2022 00:00
Період прекваліфікації: 07.02.2022 00:01 - 24.02.2022 00:00
Аукціон: 24.02.2022 11:36 - 24.02.2022 11:59
Період кваліфікації: 24.02.2022 11:59 - 28.02.2022 12:15
Період завантаження договору: 28.02.2022 12:15 - 20.03.2022 12:15
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з харчування
Код ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 33027, Україна, Рівненська область, Рівне, Київська, 60 На карті
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "РАМЕДАС УКРАЇНА"

Оскарження: 28.02.2022 12:15 - 11.03.2022 00:00
Початкова пропозиція 8 316 230.00 UAH з ПДВ /
8 128 080.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
18.02.2022 15:10
Результати кваліфікації
Переможець
28.02.2022 12:15
Відповіді на вимоги 10
Документи 57
Скарги 0
ТОВ "ФАБРИКА СМАКУ"
Початкова пропозиція 9 012 385.00 UAH з ПДВ /
8 315 200.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
18.02.2022 15:10
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 12
Скарги 0

Контракти

Номер: 03c6411e8ad249a4b83ebf13da5cdea9
Ідентифікатор договору: UA-2022-01-05-004260-c-a1
Постачальник: ТОВ "РАМЕДАС УКРАЇНА"
Номер договору: 104
Сума договору: 3 340 548.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 2 783 790.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: до 31.12.2022 00:00
Дата підписання: 18.03.2022 00:00
Статус:
Розірваний
pdf
Договір 104 від 18.03.2022.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Дод.угода 1 до Договору 104 від 18.03.2022.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s