-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Послуги з харчування
Оголошено тендер
9 031 200.00
UAH
Номер:
23ca1a0694d3410d8e7664cec1a19739
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-01-05-005456-c
Тип процедури:
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Рівненська обласна дитяча лікарня" Рівненської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03067009
-
Адреса:
33027, Україна, Рівненська область, Рівне, Київська, 60
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "Рівненська обласна дитяча лікарня" Рівненської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03067009
-
Адреса:
33027, Україна, Рівненська область, Рівне, Київська, 60
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
9 031 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з харчування
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послуги
Дата опублікування:
05.01.2022 15:37
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опискошти НСЗУ
Сума9 031 200.00 UAH