-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Послуги з харчування
3 340 548.00
UAH з ПДВ
Номер:
03c6411e8ad249a4b83ebf13da5cdea9
Ідентифікатор договору:
UA-2022-01-05-004260-c-a1
Замовник:
Комунальне підприємство "Рівненська обласна дитяча лікарня" Рівненської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03067009
-
Контактна особа:
Кокіль Іванна Іванівна 380979913744 rodl.zakup@gmail.com
-
Адреса:
33027, Україна, Рівненська область, Рівне, вулиця Київська, будинок 60
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "РАМЕДАС УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41602890
-
Контактна особа:
Ярослав Буряков +380504249424 ramedas.ukraine@gmail.com
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ СІЧОВИХ СТРІЛЬЦІВ, будинок 12, офіс 42
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Номер договору:
104
Дата підписання:
18.03.2022 00:00
Період дії договору:
до 31.12.2022 00:00
Сума договору:
3 340 548.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 556 758.00 UAH)
Оплачено:
3 340 548.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 556 758.00 UAH)
Причини розірвання договору:
На виконання рішення моніторингу UA-M-2022-09-20-000011 Східного офісу Держаудитслужби, який зобов’язав здійснити заходи щодо усунення виявлених порушень шляхом припинення зобов’язань за договором про закупівлю від 18.03.2022 № 104 через укладання додаткової угоди, Замовник та Виконавець дійшли згоди розірвати Договір про закупівлю № 104 від 18.03.2022.
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з харчування
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
846dba2478994b7ca7109dee27699589
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
06.10.2022 00:00
Статус:
Опубліковано