-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з харчування
Тендер Prozorro UA-2022-01-05-004260-c
Місцезнаходження замовника - м. Рівне, вул. Київська 60, 33027. Категорія - 3. Підприємства, установи, організації, Тендерна пропозиція та усі документи, що мають відношення до неї, складаються українською мовою. У разі надання Учасником будь - яких документів, складених іншою мовою, ніж українська мова, вони повинні бути перекладені на українську мову. Визначальним є текст, викладений українською мовою
Завершена
9 031 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 90 312.00 UAH
мін. крок: 1% або 90 312.00 UAH
Номер:
1bbfb15770dd49c9b236f469f30956d4
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2022-09-20-000011
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
19.09.2022 00:00
Період моніторингу:
20.09.2022 20:37 - 12.10.2022 00:00
Статус:
Порушення виявлені
Опис:
19.09.2022 № 277
Дніпро
Про початок здійснення
моніторингу закупівель
Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», пункту 9 Положення про Східний офіс Держаудитслужби, затвердженого наказом Держаудитслужби від 02.06.2016 № 23 із змінами, доручення Держаудитслужби №003100-18/6851-2022 від 05.09.2022,
НАКАЗУЮ:
1. Почати моніторинг закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель Східного офісу Держаудитслужби забезпечити проведення моніторингу закупівель, зазначених у пункті 1 цього наказу.
Начальник Олександр ВАСИЛЬЄВ
Додаток
до наказу Східного офісу
Держаудитслужби
від 19.09.2022 № 277
Витяг з переліку процедур закупівель, щодо яких здійснюється моніторинг
№ з/п Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі унікальний номер дата оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу назва замовника
13 UA-2022-01-05-004260-c 05.01.2022 Комунальне підприємство "Рівненська обласна дитяча лікарня" Рівненської обласної ради Код ЄДРПОУ: 03067009 Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Начальник відділу Тетяна ПЕРЕВЕРЗЄВА
Етапи закупівельного процесу:
- Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення
- Розкриття тендерних пропозицій, їх розгляд та оцінка
- Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Виявлені
Тип порушень:
- Тендерна документація складена не у відповідності до вимог закону
- Не відхилення тендерних пропозицій, які підлягали відхиленню відповідно до закону
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами аналізу питання відповідності вимог тендерної документації вимогам законодавства встановлено порушення абзацу першого частини третьої статті 22 Закону.
За результатами аналізу питання щодо розгляду тендерних пропозицій встановлено порушення пунктів 1, 3 частини першої статті 31 Закону №922.
За результатами аналізу питань дотримання Замовником законодавства у сфері публічних закупівель щодо обрання процедури закупівлі, визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації про закупівлю, своєчасного укладання та оприлюднення договору, - порушень не встановлено.
Зобов’язанння щодо усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель:
З огляду на встановлені порушення законодавства у сфері закупівель, керуючись статтями 2, 5 та 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні» та статтею 8 Закону України «Про публічні закупівлі» Східний офіс Держаудитслужби зобов’язує здійснити заходи щодо усунення виявлених порушень шляхом припинення зобов’язань за договором про закупівлю від 18.03.2022 № 104 через укладання додаткової угоди з дотриманням положень Господарського кодексу України і Цивільного кодексу України та протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення висновку оприлюднити через електронну систему закупівель інформацію та/або документи, що свідчать про вжиття таких заходів.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу: 29 вересня 2022 року.
Предметом аналізу були питання: обрання процедури закупівлі, визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації про закупівлю, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 №922-VIII із змінами (далі - Закон № 922), розгляду тендерних пропозицій, своєчасного укладання та оприлюднення договору.
Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель Комунального підприємства «Рівненська обласна дитяча лікарня» Рівненської обласної ради (далі - Замовник) на 2022 рік, оголошення про проведення відкритих торгів з публікацією англійською мовою, тендерну документацію, реєстр отриманих тендерних пропозицій, протокол розкриття тендерних пропозицій, тендерні пропозиції ТОВ «РАМЕДАС УКРАЇНА» та ТОВ «ФАБРИКА СМАКУ», протокол щодо прийняття рішення уповноваженою особою від 28.02.2022 № 66, повідомлення про намір укласти договір, опубліковане в електронній системі закупівель 28.02.2022, договір про закупівлю від 18.03.2022 № 104.
Аналізом питання відповідності тендерної документації вимогам Закону №922 встановлено, що в підпункті 2 пункту 4 розділу VI тендерної документації передбачено підставу зміни істотних умов договору у разі збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. При цьому обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії.
Проте відповідно до даних оголошення про проведення відкритих торгів та тендерної документації вид предмета закупівлі визначено як послуги.
При цьому, вказана підстава зміни істотних умов договору про закупівлю застосовується Замовниками у разі, якщо предметом закупівлі є товар, про що свідчить пункт 2 частини п’ятої статті 41 Закону.
З огляду на зазначене, відображення у тендерній документації вказаної вище зміни істотних умов договору не відповідає абзацу першому частини третьої статті 22 Закону в частині включення до тендерної документації інформації не у відповідності до законодавства.
Підпунктом 4 пункту 5 розділу ІІІ тендерної документації у відповідності до пункту 4 частини другої статті 16 Закону №922 Замовником встановлено кваліфікаційний критерій щодо наявності фінансової спроможності, яка підтверджується фінансовою звітністю. Для документального підтвердження фінансової спроможності учасник повинен надати копію фінансової звітності за останній звітний період (річної звітності) у складі: Балансу (форма №1), Звіту про фінансові результати (форма №2), Звіту про рух грошових коштів (форма №3). У разі, якщо учасник є суб’єктом малого підприємництва, для підтвердження наявності фінансової спроможності, учасник надає фінансові звіти суб’єкта малого підприємництва у складі: Балансу (форма №1-м); Звіту про фінансові результати (форма №2-м).
Враховуючи, що процедура закупівлі проведена у 2022 року, останнім звітним періодом є 2021 рік.
Проте моніторингом установлено, що 04.02.2022 учасником ТОВ «ФАБРИКА СМАКУ» у документах своєї тендерної пропозиції розміщено фінансову звітність малого підприємництва за 2020 рік у складі: Балансу (форма №1-м) на 31 грудня 2020 року та Звіт про фінансові результати (форма №2-м) за 2020 рік, замість фінансової звітності за 2021 рік, що суперечить вимогам підпункту 4 пункту 5 розділу ІІІ тендерної документації та пункту 4 частини другої статті 16 Закону №922.
На підставі пункту 2 частини 2 статті 32 Закону тендер автоматично відміняється електронною системою закупівель у разі допущення до оцінки менше двох тендерних пропозицій у процедурі відкритих торгів, у разі якщо оголошення про проведення відкритих торгів оприлюднено відповідно до частини третьої статті 10 цього Закону.
Відповідно до пункту 1 частини першої статті 31 Закону №922 Замовник відхиляє тендерну пропозицію із зазначенням аргументації в електронній системі закупівель у разі, якщо учасник процедури закупівлі не відповідає кваліфікаційним (кваліфікаційному) критеріям, установленим статтею 16 цього Закону та/або наявні підстави, встановлені частиною першою статті 17 цього Закону.
Проте на порушення пункту 1 частини першої статті 31 Закону №922 Замовником не відхилено тендерну пропозицію ТОВ «ФАБРИКА СМАКУ» та допущено до аукціону.
Відповідно до частини 6 статті 17 Закону №922 переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує десяти днів з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати замовнику документи шляхом оприлюднення їх в електронній системі закупівель, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 2, 3, 5, 6, 8, 12 і 13 частини першої та частиною другою цієї статті.
При цьому відповідно до частини 3 статті 17 Закону №922 слідує, що спосіб документального підтвердження згідно із законодавством щодо відсутності підстав, передбачених пунктами 5, 6, 12 і 13 частини першої та частиною другою цієї статті, визначається замовником для надання таких документів лише переможцем процедури закупівлі через електронну систему закупівель.
Підпунктом 5.5. пункту 5 розділу ІІІ тендерної документації Замовником визначено, що переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує десяти днів з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати замовнику документи шляхом оприлюднення їх в електронній системі закупівель (у вигляді передбаченому згідно п. 1.3. цієї документації), що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 5, 6, 12 і 13 частини першої та частиною другою статті 17 Закону, зокрема: довідку, видану Департаментом інформатизації МВС України (територіальним органом з надання сервісних послуг МВС України), щодо (не)притягнення до кримінальної відповідальності, відсутності (наявності) судимості або обмежень, передбачених кримінальним процесуальним законодавством України, що містить інформацію станом на дату, не раніше дня оприлюднення повідомлення про намір укласти договір про закупівлю в електронній системі закупівель. Зазначена довідка надається щодо осіб (особи), визначених згідно п. 5, 6, частини 1 ст. 17 Закону.
Моніторингом установлено, що переможцем торгів ТОВ «РАМЕДАС УКРАЇНА» в електронній системі закупівель не оприлюднено довідку Департаменту інформатизації МВС України, щодо (не)притягнення до кримінальної відповідальності, відсутності (наявності) судимості або обмежень, передбачених кримінальним процесуальним законодавством України. Натомість оприлюднено Гарантійний лист від 09.03.2022 № 0903/01 про неможливість надання такої довідки у зв’язку з воєнним станом.
Відповідно до пункту 3 частини 1 статті 31 Закону № 922 Замовник відхиляє тендерну пропозицію із зазначенням аргументації в електронній системі закупівель у разі, якщо переможець процедури закупівлі не надав у спосіб, зазначений в тендерній документації, документи, що підтверджують відсутність підстав, установлених статтею 17 цього Закону.
Вимогами підпункту 3 пункту 4 розділу V тендерної документації також визначено, що Замовник відхиляє тендерну пропозицію із зазначенням аргументації в електронній системі закупівель у разі якщо переможець процедури закупівлі не надав у спосіб, зазначений в тендерній документації, документи, що підтверджують відсутність підстав, установлених статтею 17 Закону.
Проте на порушення пункту 3 частини 1 статті 31 Закону №922 Замовник не відхилив тендерну пропозицію ТОВ «РАМЕДАС УКРАЇНА» та уклав з ним договір про закупівлю від 18.03.2022 № 104 на суму 8 128 080,00 гривень.
Період усунення порушень:
29.09.2022 17:54 - 14.10.2022 00:00
Дата публікації висновку:
29.09.2022 17:54
Інформація про усунення порушення
Опис звіту:
На виконання рішення моніторингу UA-M-2022-09-20-000011 Східного офісу Держаудитслужби, який зобов’язав здійснити заходи щодо усунення виявлених порушень шляхом припинення зобов’язань за договором про закупівлю від 18.03.2022 № 104 через укладання додаткової угоди, Замовник та Виконавець дійшли згоди розірвати Договір про закупівлю № 104 від 18.03.2022.
Дата публікації звіту:
06.10.2022 22:16
Запити/Пояснення
Номер:
bb1d659f376f401b86d613c0abd8e7bf
Назва:
Щодо припинення зобов’язань за договором про закупівлю від 18.03.2022 № 104
Дата опублікування:
05.10.2022 19:58
Опис:
1. В частині 4 розділу VI тендерної документації зазначено, що відповідно до вимог ч. 5 ст. 41 Закону, істотні умови договору про закупівлю не можуть змінюватися після його підписання до виконання зобов’язань сторонами в повному обсязі, крім випадків, перелічених нижче у цій частині розділу VI тендерної документації. Перелік таких випадків, наведених у частині 4 розділу VI тендерної документації, повністю дублює випадки, визначені у ч. 5 ст. 41 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015р. № 922-VIII із змінами (далі - Закон № 922).
Отже, у тендерній документації зазначена загальна вимога щодо недопустимості змін істотних умов договору про закупівлю після його підписання до виконання зобов’язань сторонами в повному обсязі та надано загальний перелік виключень із такого правила, встановлений ч. 5 ст. 41 Закону № 922, шляхом викладення відповідних норм Закону № 922 у незмінному стані та з посиланням на відповідні положення Закону № 922. В той же час, встановлені Законом № 922 підстави для зміни істотних умов договору про закупівлю є загальними і стосуються як товарів, так і послуг (робіт), і при цьому застосовуються в кожному конкретному випадку в залежності від предмету закупівлі.
Оскільки предмет закупівлі та предмет договору за даною процедурою - послуги, то, відповідно, не застосовується відповідна норма Закону № 922, що регулює відносини саме з закупівлі товару, а відтак відсутні порушення частини третьої статті 22 Закону в частині включення до тендерної документації інформації не у відповідності до законодавства.
2. Згідно п. 4 частини 3 розділу ІІІ тендерної документації для документального підтвердження фінансової спроможності учасник повинен надати копію фінансової звітності за останній звітний період (річної звітності) у складі: Балансу (форма №1), Звіту про фінансові результати (форма №2), Звіту про рух грошових коштів (форма №3). У разі, якщо учасник є суб’єктом малого підприємництва, для підтвердження наявності фінансової спроможності, учасник надає фінансові звіти суб’єкта малого підприємництва у складі: Балансу (форма №1-м); Звіту про фінансові результати (форма №2-м). Зазначені вище документи надаються з відмітками відповідного органу Державної податкової служби України, або Державної служби статистики України, або з наданням сканованої копії відповідної квитанції (якщо фінансова звітність подавалась у електронному вигляді).
Отже тендерна документація не містила вимоги про надання фінансової річної звітності саме за 2022 рік, в той же самий час така звітність повинна бути саме річною (не проміжною, з урахуванням положень ст. 13 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні»), та такою, що вже була подана до відповідних органів державної влади.
Згідно ч. 2 ст. 11 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» порядок та строки подання фінансової звітності, консолідованої фінансової звітності, звіту про управління та звіту про платежі на користь держави до органів державної влади визначаються Кабінетом Міністрів України, для банків - Національним банком України. На виконання зазначеної норми КМУ своєю постановою від 28 лютого 2000 р. № 419 затвердив Порядок подання фінансової звітності (за наступними змінами та доповненнями).
Відповідно до наданих у складі тендерної пропозиції ТОВ «ФАБРИКА СМАКУ» документів (файл «3. Кваліфікаційна частина.pdf»), ТОВ «ФАБРИКА СМАКУ» є малим підприємством та складає спрощену фінансову звітність малого підприємства. Згідно п. 5 Порядку подання фінансової звітності підприємства, які відповідно до Закону України “Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні” належать до малих підприємств та підприємства, які ведуть спрощений бухгалтерський облік доходів та витрат відповідно до податкового законодавства подають річну фінансову звітність органам, зазначеним у пункті 2 цього Порядку (крім органів Казначейства), не пізніше 28 лютого року, що настає за звітним роком.
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій у даній процедурі закупівлі - 07 лютого 2022 року. Отже на дату кінцевого строку подання тендерних пропозицій у даній процедурі закупівлі строк для подачі річної фінансової звітності за 2021 рік для малого підприємства ще не минув (28 лютого 2022 року).
А відтак, зважаючи, що тендерною документацією вимагалось подання фінансової звітності, яка вже була подана відповідним органам державної влади, при цьому на дату кінцевого строку подання тендерних пропозицій строк для подачі річної фінансової звітності за 2021 рік для малого підприємства ще не минув, подання учасником ТОВ «ФАБРИКА СМАКУ» річної фінансової звітності за 2020 рік, як за останній звітний річний період, за який звітність подана до відповідних органів державної влади, відповідає вимогам тендерної документації у цій частині.
Таким чином, відсутні підстави для відхилення тендерної пропозиції ТОВ «ФАБРИКА СМАКУ» згідно пункту 1 частини першої статті 31 Закону № 922, оскільки не вбачається невідповідностей кваліфікаційним критеріям, установленим статтею 16 цього Закону, зокрема, критерію наявності фінансової спроможності, яка підтверджується фінансовою звітністю.
3. Згідно п. 5.5 частини 3 розділу ІІІ тендерної документації Переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує десяти днів з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати замовнику документи шляхом оприлюднення їх в електронній системі закупівель (у вигляді передбаченому згідно п. 1.3. цієї документації), що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 5, 6, 12 і 13 частини першої та частиною другою статті 17 Закону, зокрема, довідку, видану Департаментом інформатизації МВС України (територіальним органом з надання сервісних послуг МВС України), та щодо (не)притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність (наявність) судимості або обмежень, передбачених кримінальним процесуальним законодавством України, що містить інформацію станом на дату, не раніше дня оприлюднення повідомлення про намір укласти договір про закупівлю в електронній системі закупівель. Зазначена довідка надається щодо осіб (особи), визначених згідно п. 5, 6, частини 1 ст. 17 Закону.
Отже, така довідка повинна була бути видана не раніше дня оприлюднення повідомлення про намір укласти договір про закупівлю в електронній системі закупівель.
Відзначимо, що основними принципами здійснення публічних закупівель є, зокрема, максимальна економія, ефективність та пропорційність; відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель; недискримінація учасників та рівне ставлення до них.
Виходячи з викладеного, керуючись основними принципами здійснення публічних закупівель, слід відзначити, що надання переможцем Гарантійного листа від 09.03.2022р. № 0903/01 на виконання вищезазначених умов тендерної документації в повній мірі відповідало тій фактичній та, нажаль, критичній ситуації що сталася з урахуванням вищеозначеного.
Не зайвим буде зауважити, що така позиція повністю узгоджується з позицією закупівельної спільноти, яка, серед іншого, була викладене на сайті ДП «Прозорро» (https://infobox.prozorro.org/articles/zakupivli-pid-chas-viyni): «Замовники, що проводять відкриті закупівлі наразі не можуть отримувати довідки МВС від Постачальників, через те що Міністерство внутрішніх справ зараз нищить загарбників. Просимо поставитися із розумінням та не відхиляти постачальників за цією підставою».
Враховуючи викладене вище, дана процедура закупівлі проведена з дотриманням основних принципів здійснення публічних закупівель та Закону, з урахуванням ситуації, яка склалася у зв'язку зі збройною агресією з боку Російської Федерації проти України.
4. Не зайвим буде також зауважити, що згідно ст. 598 Цивільного кодексу України зобов'язання припиняється частково або у повному обсязі на підставах, встановлених договором або законом. Припинення зобов'язання на вимогу однієї із сторін допускається лише у випадках, встановлених договором або законом. Відповідно до ст. 525 Цивільного кодексу України одностороння відмова від зобов'язання або одностороння зміна його умов не допускається, якщо інше не встановлено договором або законом. Відзначимо, що законом, зокрема, Законом № 922 випадки припинення зобов’язання замовником в односторонньому порядку в контексті положень Висновку про результати моніторингу процедури закупівлі UA-2022-01-05-004260-c від 29.09.2022р. не передбачені. Не передбачені такі випадки і договором про закупівлю № 104 від 18.03.2022р.
При цьому не зайвим буде зауважити, що договір № 104 від 18.03.2022р. виконується з боку Виконавця належним чином, отже відсутні підстави для розірвання Договору у разі невиконання зобов'язань Виконавцем, як це передбачено останнім.
В той же самий час згідно ст. 651 Цивільного кодексу України зміна або розірвання договору допускається лише за згодою сторін, якщо інше не встановлено договором або законом. Згідно ст. 188 Господарського кодексу України зміна та розірвання господарських договорів в односторонньому порядку не допускаються, якщо інше не передбачено законом або договором. Сторона договору, яка вважає за необхідне змінити або розірвати договір, повинна надіслати пропозиції про це другій стороні за договором. Сторона договору, яка одержала пропозицію про зміну чи розірвання договору, у двадцятиденний строк після одержання пропозиції повідомляє другу сторону про результати її розгляду.
Враховуючи викладене вище, здійснити встановлені у Висновку про результати моніторингу процедури закупівлі UA-2022-01-05-004260-c від 29.09.2022р. заходи шляхом припинення зобов’язань за договором про закупівлю від 18.03.2022 № 104 через укладання додаткової угоди з дотриманням положень Господарського кодексу України і Цивільного кодексу України та протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення висновку оприлюднити через електронну систему закупівель інформацію та/або документи, що свідчать про вжиття таких заходів, не вбачається за можливе саме з огляду на вищевикладені положення Господарського кодексу України та Цивільного кодексу України.