-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 - 55320000-9 Послуги з організації харчування (Послуги з харчування)
Тендер Prozorro UA-2021-12-25-000709-c
ДК 021:2015 - 55320000-9 Послуги з організації харчування (Послуги з харчування)
Завершена
930 948.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 654.74 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 654.74 UAH
Номер:
b454780e45ea4bfb853634be742b2d62
Внутрішній номер закупівлі:
13451897
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-25-000709-c
Замовник:
ВОЛОДИМИРІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ "УСПІХ" ШИРОКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26404054
-
Адреса:
70411, Україна, Запорізька область, Запорізький р-н, с. Володимирівське, вул. Шкільна, буд. 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Вікторівна Кий +380972841803 uspikh.volodymyrivske@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
930 948.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 654.74 UAH
Період уточнення:
25.12.2021 17:39 - 10.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
25.12.2021 17:39 - 20.01.2022 20:00
Аукціон:
21.01.2022 13:01 - 21.01.2022 13:24
Період кваліфікації:
21.01.2022 13:24 - 25.01.2022 23:07
Період завантаження договору:
25.01.2022 23:07 - 14.02.2022 23:07
Умови оплати:
інша подія - 100%
- Подіяінша подія
- ОписЗамовник здійснює оплату в національній валюті України, на підставі актів наданих послуг, шляхом перерахування коштів на розрахунковий рахунок Виконавця протягом 20 робочих днів, відповідно до умов даного Договору, в межах виділених Замовнику бюджетних асигнувань.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 - 55320000-9 Послуги з організації харчування (Послуги з харчування)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
70411, Україна, Запорізька область, с. Володимирівське, вул. Шкільна, буд. 13, вул.Космічна, буд. 2-А
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ІТМАРК"
Оскарження: 25.01.2022 22:13 - 05.02.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43938400
-
Контактна особа:
ІТМАРR ІТМАРК +380678981406 itmark43938400@gmail.com
-
Адреса:
69037, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вул.Рекордна, будинок 20-а
Оскарження: 25.01.2022 22:13 - 05.02.2022 00:00
Початкова пропозиція
821 650.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
821 650.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
25.01.2022 22:13
Відповіді на вимоги
10
Документи
7
Скарги
0
ТОВ "ЛЮКС-СНАБ"
Оскарження: 25.01.2022 23:07 - 05.02.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39459279
-
Контактна особа:
Ігор Скрипка +380678981406 anna.kudrahova@gmail.com
-
Адреса:
69032, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ РЕКОРДНА, будинок 20-А
Оскарження: 25.01.2022 23:07 - 05.02.2022 00:00
Початкова пропозиція
930 500.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
930 500.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.01.2022 23:07
Відповіді на вимоги
10
Документи
24
Скарги
0
Контракти
Номер:
87a96bcdd6e34fa1bc3c7c7b18130bc8
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-25-000709-c-b1
Постачальник:
ТОВ "ЛЮКС-СНАБ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39459279
-
Контактна особа:
Ігор Скрипка +380678981406 anna.kudrahova@gmail.com
-
Адреса:
69032, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ РЕКОРДНА, будинок 20-А
Номер договору:
14
Сума договору:
27 370.44 UAH без ПДВ
Період дії договору:
07.02.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
07.02.2022 13:20
Статус:
Виконаний