-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 - 55320000-9 Послуги з організації харчування (Послуги з харчування)
27 370.44
UAH без ПДВ
Номер:
87a96bcdd6e34fa1bc3c7c7b18130bc8
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-25-000709-c-b1
Замовник:
ВОЛОДИМИРІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ "УСПІХ" ШИРОКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26404054
-
Контактна особа:
Людмила Вікторівна Кий +380972841803 uspikh.volodymyrivske@gmail.com
-
Адреса:
70411, Україна, Запорізька область, Запорізький р-н, с. Володимирівське, вул. Шкільна, буд. 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ЛЮКС-СНАБ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39459279
-
Контактна особа:
Ігор Скрипка +380678981406 anna.kudrahova@gmail.com
-
Адреса:
69032, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ РЕКОРДНА, будинок 20-А
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Номер договору:
14
Дата підписання:
07.02.2022 13:20
Період дії договору:
07.02.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Сума договору:
27 370.44 UAH без ПДВ
Оплачено:
27 370.44 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 - 55320000-9 Послуги з організації харчування (Послуги з харчування)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
70411, Україна, Запорізька область, с. Володимирівське, вул. Шкільна, буд. 13, вул.Космічна, буд. 2-А
На карті
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
a3f972b87c8b4ec1a52b1bd870a235f7
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Згідно Закону України про «Публічні закупівлі»: Ціна договору не повинна змінюватись після підписання договору про закупівлю до повного виконання зобов’язань Сторонами, крім випадків, визначених ч.5 ст.41 Закону України «Про публічні закупівлі» (зі змінами та доповненнями):
1) зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника :
1. Сторони дійшли згоди, відповідно п. 3.1. Договору № 14від 07.02.2022 року, сума цього Договору зменшується на 903129,56 грн. ,без ПДВ, таким чином загальна вартість Договору складає 27370,44 грн. без ПДВ.
2. Сторони дійшли згоди розірвати Договір № 14від 07.02.2022 року.
3. З моменту набрання законної сили цієї Угоди Сторони не вважають себе пов’язаними будь-якими правами та зобов’язаннями.
4. Кожній Стороні Договору передається по одному оригінальному примірнику цієї Угоди.
5. Дана Угода набирає чинності з моменту її підписання Сторонами та є невід'ємною частиною Договору № 14від 07.02.2022 року.
Номер додаткової угоди:
Додаткова угода № 1
Дата внесення змін до договору:
06.10.2022 08:24
Статус:
Опубліковано