-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 - 55320000-9 Послуги з організації харчування (Послуги з харчування)
Тендер Prozorro UA-2021-12-25-000709-c
ДК 021:2015 - 55320000-9 Послуги з організації харчування (Послуги з харчування)
Завершена
930 948.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 654.74 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 654.74 UAH
Період уточнення:
25.12.2021 17:39 - 10.01.2022 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим