-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 - 55320000-9 Послуги з організації харчування (Послуги з харчування)
Оголошено тендер
930 948.00
UAH
Номер:
851aba9366f8433d918c4ef453d87ed7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-12-25-000819-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ВОЛОДИМИРІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ "УСПІХ" ШИРОКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26404054
-
Адреса:
70411, Україна, Запорізька область, Запорізький р-н, с. Володимирівське, вул. Шкільна, буд. 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВОЛОДИМИРІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ "УСПІХ" ШИРОКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26404054
-
Адреса:
70411, Україна, Запорізька область, Запорізький р-н, с. Володимирівське, вул. Шкільна, буд. 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
930 948.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 - 55320000-9 Послуги з організації харчування (Послуги з харчування)
Примітки:
ДК 021:2015 - 55320000-9 Послуги з організації харчування (Послуги з харчування)
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчування
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
25.12.2021 17:36
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис2230
Сума930 948.00 UAH