-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Дрова паливні твердих порід
Тендер Prozorro UA-2021-12-20-017533-c
Завершена
1 665 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 9 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 9 000.00 UAH
Номер:
7231a4b6022b4f408e3fdf5964a912f1
Внутрішній номер закупівлі:
13287628
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-20-017533-c
Замовник:
Управління освіти Жмеринської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02125786
-
Адреса:
23100, Україна, Вінницька область, м. Жмеринка, вул. Київська, 1а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Гальчинська +380671254821 osvita_gmerinka@ukr.net http://uposv-zmr.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 665 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
9 000.00 UAH
Період уточнення:
20.12.2021 16:21 - 26.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
20.12.2021 16:21 - 05.01.2022 16:19
Аукціон:
06.01.2022 14:26 - 06.01.2022 14:49
Період кваліфікації:
06.01.2022 14:49 - 14.01.2022 10:09
Період завантаження договору:
14.01.2022 10:09 - 03.02.2022 10:09
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дрова паливні твердих порід
Кількість
1110 метри кубічні
Період постачання
до 01.11.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ЛАУШКІН СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ
Оскарження: 14.01.2022 10:09 - 25.01.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2825917918
-
Контактна особа:
Лаушкін Сергій 380982376497 slauskin482@gmail.com
-
Адреса:
39453, Україна, Полтавська область, Машівський район, село Ряське
Оскарження: 14.01.2022 10:09 - 25.01.2022 00:00
Початкова пропозиція
1 628 370.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 598 388.90 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
14.01.2022 10:09
Відповіді на вимоги
10
Документи
53
Скарги
0
ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО " ЖМЕРИНСЬКИЙ РАЙАГРОЛІС "ВІННИЦЬКОГО ОБЛАСНОГО КОМУНАЛЬНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ЛІСОГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА " ВІНОБЛАГРОЛІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36262822
-
Контактна особа:
Скворцов Олександр 380433222742 ZH_AGROLIS@UKR.NET
-
Адреса:
місто Ж, Україна, Вінницька область, Жмеринка, 23160, Вінницька обл., Жмеринський район, село Станіславчик, ВУЛИЦЯ РАДЯНСЬКА, будинок 1
Початкова пропозиція
1 598 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 598 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
41
Скарги
0
Контракти
Номер:
29ed3c38552a4bca8679dcf96914089c
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-20-017533-c-a1
Постачальник:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ЛАУШКІН СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2825917918
-
Контактна особа:
Лаушкін Сергій 380982376497 slauskin482@gmail.com
-
Адреса:
39453, Україна, Полтавська область, Машівський район, село Ряське
Номер договору:
12-2022
Сума договору:
1 598 388.90 UAH без ПДВ
Період дії договору:
26.01.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
26.01.2022 17:12
Статус:
Виконаний