-
Відкриті торги
-
КЕП
Дрова паливні твердих порід
1 598 388.90
UAH без ПДВ
Номер:
29ed3c38552a4bca8679dcf96914089c
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-20-017533-c-a1
Замовник:
Управління освіти Жмеринської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02125786
-
Контактна особа:
Ольга Гальчинська +380671254821 osvita_gmerinka@ukr.net http://uposv-zmr.com.ua/
-
Адреса:
23100, Україна, Вінницька область, м. Жмеринка, вул. Київська, 1а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ЛАУШКІН СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2825917918
-
Контактна особа:
Лаушкін Сергій 380982376497 slauskin482@gmail.com
-
Адреса:
39453, Україна, Полтавська область, Машівський район, село Ряське
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Номер договору:
12-2022
Дата підписання:
26.01.2022 17:12
Період дії договору:
26.01.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Сума договору:
1 598 388.90 UAH без ПДВ
Оплачено:
1 114 890.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дрова паливні твердих порід
Кількість
1110 метри кубічні
Період постачання
до 01.11.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
39fca14a66074c64a909fbd06c82ca95
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
08.02.2022 08:28
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
20cdd6eca935486099261ef805b8d29b
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
16.03.2022 11:23
Статус:
Опубліковано