• Відкриті торги
  • КЕП

Дрова паливні твердих порід

Оголошено тендер

1 665 000.00 UAH
Номер: 2ace13029d22426597ed1630a7fa63ff
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-12-20-021438-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Управління освіти Жмеринської міської ради
Замовник: Управління освіти Жмеринської міської ради
Очікувана вартість: 1 665 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Дрова паливні твердих порід
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина
КЕКВ: 2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування: 20.12.2021 16:12

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписПотреба на 2022 рік
Сума1 665 000.00 UAH