-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Філе куряче заморожене, м’ясо свинини без кості заморожене, стегна курячі заморожені, м'ясо яловичини без кості заморожене
Тендер Prozorro UA-2021-12-17-015222-c
Категорія замовника: відповідно п.3 ч.4 ст. 2 ЗУ "Про публічні закупівлі", ЄДРПОУ 04590004
Завершена
246 125.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 461.25 UAH
мін. крок: 1% або 2 461.25 UAH
Номер:
bfa90ed46536477d83dd7da96f5c4ef0
Внутрішній номер закупівлі:
13239868
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-17-015222-c
Замовник:
Очаківська загальноосвітня санаторна школа - інтернат І - ІІІ ступенів Миколаївської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04590004
-
Адреса:
57508, Україна, Миколаївська область, місто Очаків, вул. Лоцманська, 56
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шаванова Маріанна Павлівна +380515430317 ochakiv-internat@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
246 125.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 461.25 UAH
Період уточнення:
17.12.2021 15:00 - 23.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
17.12.2021 15:00 - 02.01.2022 15:00
Аукціон:
04.01.2022 14:50 - 04.01.2022 15:13
Період кваліфікації:
04.01.2022 15:13 - 11.01.2022 14:47
Період завантаження договору:
11.01.2022 14:47 - 31.01.2022 14:47
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Філе куряче заморожене
Кількість
500 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
М’ясо свинини без кості заморожене
Кількість
800 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Стегна курячі заморожені
Кількість
450 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
М’ясо яловичини без кості заморожене
Кількість
150 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Ю.КЕЙ"
Оскарження: 11.01.2022 14:47 - 22.01.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37912699
-
Контактна особа:
Юлія Сергіївна +380982253376 u-key@ukr.net
-
Адреса:
54015, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, ВУЛИЦЯ НІКОЛЬСЬКА, будинок 4-А, квартира 10
Оскарження: 11.01.2022 14:47 - 22.01.2022 00:00
Початкова пропозиція
186 380.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
178 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.01.2022 14:47
Відповіді на вимоги
10
Документи
51
Скарги
0
ТОВАРИСТВО С ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРОМАГРОТРЕЙД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24789564
-
Контактна особа:
Малишевський Володимир Костянтинович 380664648717 savelena1976@gmail.com
-
Адреса:
54007, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, Квітнева, 4-А, кв. 8
Початкова пропозиція
216 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
180 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
36
Скарги
0
Контракти
Номер:
7afd334e7cfa4fbcbbe36668684c73d5
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-17-015222-c-b1
Постачальник:
ТОВ "Ю.КЕЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37912699
-
Контактна особа:
Юлія Сергіївна +380982253376 u-key@ukr.net
-
Адреса:
54015, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, ВУЛИЦЯ НІКОЛЬСЬКА, будинок 4-А, квартира 10
Номер договору:
5
Сума договору:
178 200.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
148 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
24.01.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Дата підписання:
24.01.2022 00:00
Статус:
Підписаний