• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Філе куряче заморожене, м’ясо свинини без кості заморожене, стегна курячі заморожені, м'ясо яловичини без кості заморожене

Категорія замовника: відповідно п.3 ч.4 ст. 2 ЗУ "Про публічні закупівлі", ЄДРПОУ 04590004

Завершена

246 125.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 461.25 UAH
Номер: b854c0edef454c7bb1c9c82eeff3d6f2
Ідентифікатор моніторингу: UA-M-2022-02-04-000060
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу: 04.02.2022 00:00
Автор: ПІВДЕННИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ, UA-EDR 41168670
Період моніторингу: 04.02.2022 13:49 - 26.02.2022 00:00
Статус: Порушення виявлені
Опис: ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ ПІВДЕННИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ НАКАЗ 04.02.2022 № 83 Миколаїв Про початок моніторингу процедур закупівель Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», підпункту 15 пункту 10 Положення про Управління Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області, затвердженого наказом Південного офісу Держаудитслужби 12 жовтня 2016 року № 8, та на підставі виявлених органом державного фінансового контролю ознак порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель, НАКАЗУЮ: 1. Почати моніторинг процедур закупівель відповідно до переліку, що додається. 2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу процедур закупівель, зазначених в пункті 1 цього наказу. 3. Повідомлення про прийняття рішення про початок моніторингу процедур закупівель оприлюднити в електронній системі закупівель протягом двох робочих днів. 4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою. Підстава: доповідна записка начальника відділу контролю у сфері закупівель Управління Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області Сергія ЧЕРНОВОЛА від 04.02.2022. Начальник Управління Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області Денис ЯКОВЛЄВ Додаток до наказу Південного офісу Держаудитслужби від 04.02.2022 № 83 Витяг з переліку процедур для здійснення моніторингу процедур закупівель № 4 UA-2021-12-17-015222-c 17.12.2021 Начальник відділу контролю у сфері закупівель Управління Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області Сергій ЧЕРНОВОЛ
Адреса: Ukraine, Миколаїв
Контактна особа: ПІВДЕННИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ ( обл.), +38 (0 95) 325-90-08, svitlana.ch293@gmail.com
Етапи закупівельного процесу:
  • Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення
  • Розкриття тендерних пропозицій, їх розгляд та оцінка
  • Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
  • Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Детальніше

Висновок про результати моніторингу

Статус порушень: Виявлені
Тип порушень:
  • Неоприлюднення або порушення строків оприлюднення інформації про закупівлі
  • Тендерна документація складена не у відповідності до вимог закону
  • Не відхилення тендерних пропозицій, які підлягали відхиленню відповідно до закону
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства: За результатами аналізу питання оприлюднення інформації про закупівлю встановлено порушення вимог абзацу другого частини другої статті 24 та пункту 3 частини першої статті 10 Закону. За результатами аналізу питання відповідності умов тендерної документації вимогам Закону встановлено порушення вимог абзацу другого пункту 2 частини другої статті 22 та частини третьої статті 32 Закону. За результатами аналізу питання розгляду тендерних пропозицій встановлено порушення вимог абзаців першого та другого пункту 1 частини першої статті 31 Закону. За результатами аналізу питань дотримання Замовником законодавства у сфері публічних закупівель щодо визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, своєчасності укладання договору про закупівлю, відповідності умов договору змісту тендерної пропозиції переможця – порушень не встановлено.
Зобов’язанння щодо усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель: Керуючись статтями 5 та 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні» та статтею 8 Закону України «Про публічні закупівлі» Управління Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області зобов’язує: 1) з огляду на встановлені порушення законодавства у сфері закупівель в частині порушення вимог абзацу другого частини другої статті 24, пункту 3 частини першої статті 10, абзацу другого пункту 2 частини другої статті 22 і частини третьої статті 32 Закону та з огляду на відсутність механізму їх усунення – здійснити заходи, направлені на недопущення встановлених порушень у подальшому, зокрема шляхом забезпечення притягнення до відповідальності осіб, якими допущені порушення; 2) з огляду на встановлене порушення законодавства у сфері публічних закупівель, в частині порушення вимог абзаців першого та другого пункту 1 частини першої статті 31 Закону – здійснити заходи щодо усунення виявлених порушень шляхом припинення зобов’язань за Договором купівлі-продажу продуктів харчування від 24.01.2022 № 5, укладеним з ТОВ «Ю.КЕЙ», в тому числі із застосуванням відповідних наслідків недійсності, передбачених статтею 216 Цивільного кодексу України, з дотриманням положень Господарського кодексу України та Цивільного кодексу України. Протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення висновку оприлюднити через електронну систему закупівель інформацію та/або документи, що свідчать про усунення порушень законодавства у сфері публічних закупівель, викладених у висновку, або аргументовані заперечення до висновку, або інформацію про причини неможливості усунення виявлених порушень.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі: Дата закінчення моніторингу: 17 лютого 2022 року. Предметом аналізу були такі питання: визначення предмета закупівлі; відображення закупівлі у річному плані; оприлюднення інформації про закупівлю; відповідність умов тендерної документації вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон); розгляд тендерних пропозицій; своєчасність укладання договору про закупівлю; відповідність умов договору змісту тендерної пропозиції переможця. Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель Очаківської загальноосвітньої санаторної школи - інтернату І - ІІІ ступенів Миколаївської обласної ради (далі – Замовник) (ID плану UA-P-2021-12-17-008197-c); оголошення про проведення відкритих торгів; тендерна документація (зі змінами), затверджена рішенням тендерного комітету (протокол від 20.12.2021 № 121) (далі – ТД); реєстр отриманих тендерних пропозицій; тендерна пропозиція учасника товариства з обмеженою відповідальністю «Ю.КЕЙ» (далі – ТОВ «Ю.КЕЙ»); протокол щодо прийняття рішення уповноваженою особою від 05.01.2022 № 2; повідомлення про намір укласти договір; договір купівлі-продажу продуктів харчування від 24.01.2022 № 5 (далі – Договір про закупівлю); пояснення (інформація та документи), надані Замовником 10.02.2022 через електронну систему закупівель. За результатами моніторингу процедури закупівлі встановлено, що Замовник 20.12.2021 в електронній системі закупівель оприлюднив нову редакцію ТД. Разом з тим Замовник на порушення вимог абзацу другого частини другої статті 24 та пункту 3 частини першої статті 10 Закону не оприлюднив в окремому документі перелік змін, що були внесені. Також встановлено, що на порушення вимог абзацу другого пункту 2 частини другої статті 22 Закону ТД не містить умови щодо надання об’єднаннями учасників інформації та способу підтвердження відповідності установленим кваліфікаційним критеріям та підставам, встановленим статтею 17 Закону. Крім того, встановлено, що зміст підстав, визначених в підпунктах 5 та 6 пункту 2.3 частини 2 «Інша інформація» розділу 5 «Оцінка тендерної пропозиції» ТД, в підпунктах 4 та 5 пункту 4 та в пунктах 3 та 4 «Переліку документів, що мають бути надані для підтвердження відсутності підстав, визначених у частинах першій та другій статті 17 Закону» Додатку 3 до ТД не узгоджується з підставами, встановленими пунктами 5, 6 частини першої статті 17 Закону зі змінами, внесеними Законом України «Про внесення змін до статті 17 Закону України «Про публічні закупівлі» у зв’язку з прийняттям Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення досудового розслідування окремих категорій кримінальних правопорушень» від 03.11.2020 № 954-IX, а саме: замість словосполучення «кримінальне правопорушення», Замовник в тендерній документації застосував термін «злочин». Також встановлено, що Замовник на порушення вимог частини третьої статті 32 Закону в пункті 1 розділу 6 «Результати торгів та укладання договору про закупівлю» ТД зазначив підстави для відміни тендеру, що не передбачені частинами першою та другою статті 32 Закону. За результатами моніторингу процедури закупівлі також встановлено, що тендерна пропозиція учасника ТОВ «Ю.КЕЙ» не відповідає кваліфікаційному критерію, установленому статтею 16 Закону та Замовником у ТД. Так, відповідно до вимог пункту 1 частини третьої Додатку 3 «Перелік необхідних документів для участі у відкритих торгах» до ТД для підтвердження відповідності учасника кваліфікаційному критерію «наявність в учасника процедури закупівлі обладнання, матеріально-технічної бази та технологій» учасники повинні надати «копії технічних та санітарних паспортів на автотранспорт, довідки про санітарну обробку автотранспорту». У складі тендерної пропозиції учасник ТОВ «Ю.КЕЙ» надав копії свідоцтв про реєстрацію наступних транспортних засобів: - автомобіль марки Renault, реєстраційний номер ВЕ6007СА (файл «Св-во о рег. авто (Renault).PDF»); - автомобіль марки MERCEDES-Benz, реєстраційний номер СА9639ІС (файл «Св-во о рег. авто (Mercedes 814).pdf»). При цьому ТОВ «Ю.КЕЙ» у складі тендерної пропозиції не розмістило копії санітарних паспортів на вказані автомобілі, чим не дотримало вимоги пункту 1 частини третьої Додатку 3 до ТД. Проте, Замовник на порушення вимог абзаців першого та другого пункту 1 частини першої статті 31 Закону не відхилив тендерну пропозицію учасника ТОВ «Ю.КЕЙ» як таку, що не відповідає кваліфікаційному критерію, установленому статтею 16 Закону, визнав його переможцем відкритих торгів та уклав з ним Договір про закупівлю.
Період усунення порушень: 17.02.2022 14:49 - 04.03.2022 00:00
Дата публікації висновку: 17.02.2022 14:49

Інформація про усунення порушення

Опис звіту: Аргументовані заперечення до висновку
Дата публікації звіту: 23.02.2022 15:11

Запити/Пояснення