-
Відкриті торги
-
КЕП
Філе куряче заморожене, м’ясо свинини без кості заморожене, стегна курячі заморожені, м'ясо яловичини без кості заморожене
Оголошено тендер
246 125.00
UAH
Номер:
6504f54276344c81a942b521843fcaac
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-12-17-008197-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Очаківська загальноосвітня санаторна школа - інтернат І - ІІІ ступенів Миколаївської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04590004
-
Адреса:
57508, Україна, Миколаївська область, місто Очаків, вул. Лоцманська, 56
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Очаківська загальноосвітня санаторна школа - інтернат І - ІІІ ступенів Миколаївської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04590004
-
Адреса:
57508, Україна, Миколаївська область, місто Очаків, вул. Лоцманська, 56
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
246 125.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Філе куряче заморожене, м’ясо свинини без кості заморожене, стегна курячі заморожені, м'ясо яловичини без кості заморожене
Примітки:
Категорія замовника: відповідно п.3 ч.4 ст. 2 ЗУ "Про публічні закупівлі", ЄДРПОУ 04590004
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясо
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
17.12.2021 11:22
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума246 125.00 UAH