-
Відкриті торги
-
КЕП
Філе куряче заморожене, м’ясо свинини без кості заморожене, стегна курячі заморожені, м'ясо яловичини без кості заморожене
178 200.00
UAH з ПДВ
Номер:
7afd334e7cfa4fbcbbe36668684c73d5
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-17-015222-c-b1
Замовник:
Очаківська загальноосвітня санаторна школа - інтернат І - ІІІ ступенів Миколаївської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04590004
-
Контактна особа:
Шаванова Маріанна Павлівна +380515430317 ochakiv-internat@ukr.net
-
Адреса:
57508, Україна, Миколаївська область, місто Очаків, вул. Лоцманська, 56
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "Ю.КЕЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37912699
-
Контактна особа:
Юлія Сергіївна +380982253376 u-key@ukr.net
-
Адреса:
54015, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, ВУЛИЦЯ НІКОЛЬСЬКА, будинок 4-А, квартира 10
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Номер договору:
5
Дата підписання:
24.01.2022 00:00
Період дії договору:
24.01.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Сума договору:
178 200.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 29 700.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Філе куряче заморожене
Кількість
500 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
М’ясо свинини без кості заморожене
Кількість
800 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Стегна курячі заморожені
Кількість
450 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
М’ясо яловичини без кості заморожене
Кількість
150 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022