-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021-2015 код 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення (Капітальний ремонт системи опалення Міської лікарні № 4).
Тендер Prozorro UA-2017-10-13-002097-a
Завершена
401 121.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 2% або 8 022.42 UAH
мін. крок: 2% або 8 022.42 UAH
Номер:
484881cc442b42fb9476c9c413121322
Внутрішній номер закупівлі:
1322989
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-10-13-002097-a
Замовник:
Міська лікарня № 4
×
-
Код ЄДРПОУ:
01998408
-
Адреса:
54030, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, вул. Адмірала Макарова, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Савчук Ірина Олександрівна +380512360211 gorbol4@ukr.net http://gb4-mk.blogspot.com/
Класифікатор ДК 021:2015:
50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
401 121.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
8 022.42 UAH
Період уточнення:
13.10.2017 14:53 - 19.10.2017 15:58
Період прийому пропозицій:
13.10.2017 14:53 - 29.10.2017 14:58
Аукціон:
30.10.2017 14:51 - 30.10.2017 15:12
Період кваліфікації:
30.10.2017 15:12 - 03.11.2017 16:25
Період завантаження договору:
30.10.2017 15:12 - 19.11.2017 15:12
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021-2015 код 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення (Капітальний ремонт системи опалення Міської лікарні № 4).
Кількість
1 роботи
Період постачання
14.11.2017 - 29.12.2017
Місце постачання
54030, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вулиця Адмірала Макарова 1
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "БАГАТОПРОФІЛЬНА ФІРМА "ВЕКТОР-ПЛЮС"
Оскарження: 30.10.2017 15:12 - 14.11.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40846752
-
Контактна особа:
Колес'янкін Микола Іванович +380504945191 bpf.vektor.plus@gmail.com
-
Адреса:
75100, Україна, Херсонська область, Олешки, Житлоселище, буд. 13, оф.18
Оскарження: 30.10.2017 15:12 - 14.11.2017 00:00
Початкова пропозиція
375 206.77 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
349 999.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.11.2017 16:25
Документи
4
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ФІРМА 'НАДЕЖДА-ТВ'
×
-
Код ЄДРПОУ:
39420042
-
Контактна особа:
Тетерін Василь Андрійович +380675151353 nadegda394@meta.ua
-
Адреса:
54018, Украина, МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛ, МИКОЛАЇВ, ВУЛ 28-Ї АРМІЇ Д. 9Б
Початкова пропозиція
380 975.63 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
350 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
20
Скарги
0
Контракти
Номер:
6d9005e4836947f4a5739344a78ab4f4
Ідентифікатор договору:
UA-2017-10-13-002097-a-a1
Постачальник:
ТОВ "БАГАТОПРОФІЛЬНА ФІРМА "ВЕКТОР-ПЛЮС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40846752
-
Контактна особа:
Колес'янкін Микола Іванович +380504945191 bpf.vektor.plus@gmail.com
-
Адреса:
75100, Україна, Херсонська область, Олешки, Житлоселище, буд. 13, оф.18
Номер договору:
545
Сума договору:
349 999.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
14.11.2017 00:00 - 31.12.2017 23:59
Дата підписання:
14.11.2017 00:00
Статус:
Підписаний