-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021-2015 код 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення (Капітальний ремонт системи опалення Міської лікарні № 4).
349 999.00
UAH з ПДВ
Номер:
6d9005e4836947f4a5739344a78ab4f4
Ідентифікатор договору:
UA-2017-10-13-002097-a-a1
Постачальник:
ТОВ "БАГАТОПРОФІЛЬНА ФІРМА "ВЕКТОР-ПЛЮС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40846752
-
Контактна особа:
Колес'янкін Микола Іванович +380504945191 bpf.vektor.plus@gmail.com
-
Адреса:
75100, Україна, Херсонська область, Олешки, Житлоселище, буд. 13, оф.18
Класифікатор ДК 021:2015:
50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняАналіз за цим CPV
Номер договору:
545
Дата підписання:
14.11.2017 00:00
Період дії договору:
14.11.2017 00:00 - 31.12.2017 23:59
Сума договору:
349 999.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 349 999.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021-2015 код 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення (Капітальний ремонт системи опалення Міської лікарні № 4).
Кількість
1 роботи
Період постачання
14.11.2017 - 29.12.2017
Місце постачання
54030, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вулиця Адмірала Макарова 1
На карті