-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021-2015 код 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення (Капітальний ремонт системи опалення Міської лікарні № 4).
Тендер Prozorro UA-2017-10-13-002097-a
Завершена
401 121.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 2% або 8 022.42 UAH
мін. крок: 2% або 8 022.42 UAH
Період уточнення:
13.10.2017 14:53 - 19.10.2017 15:58
Відповідь надана
Розбіжності в технічному завданні та проекті
Номер:
93479d649e8b4b5297534aa5a47e267e
Дата опублікування:
18.10.2017 14:40
Опис:
1. В технічному завданні вказана прокладка трубопроводів водопостачання.
2. В технічному завданні вказана прокладка трубопроводів поліетиленових, а в проекті вказано трубопроводи поліпропіленові.
3. В проекті в специфікації вказано поліпропіленову трубу "STABI PLUS", мається на увазі конкретну марку чи просто поліпропіленову трубу стабілізовану алюмінієм?
4. В технічному завданні здвоювання робіт по прокладці трубопроводів.
Відповідь:
1. В технічному завданні вказана прокладка трубопроводів водопостачання опалення .
2. В технічному завдані вказана прокладка трубопроводів поліпропіленових.(Вважати "поліетиленових" технічною помикою").
3.У тих випадках, коли у найменуванні робіт та витрат містяться посилання на конкретні торгівельні марки чи фірму, конструкцію, тип механізму або матеріалів , джерело його походження або виробника – слід читати як «або еквівалент", стабілізований алюмінієм.
4. Експертний звіт від 23 червня 2016 р. УКРДЕРЖБУДЕКСПЕРТИЗИ у Миколаївській області (згідно експертного висновку).
Дата відповіді:
20.10.2017 13:46