-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021-2015 код 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення (Капітальний ремонт системи опалення Міської лікарні № 4).
Тендер Prozorro UA-2017-10-13-002097-a
Завершена
401 121.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 2% або 8 022.42 UAH
мін. крок: 2% або 8 022.42 UAH
Період оскарження:
13.10.2017 14:53 - 25.10.2017 01:00
Нічого не знайдено.