• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

НК 024:2019 34842 Набір для епідуральної анестезії, який не містить лікарських засобів; 11301 Посудина для дренажу закритої рани / концентратів; 11301 Посудина для дренажу закритої рани / концентратів; 35415 Зонд назогастральний декомпресійний; 35415 Зонд назогастральний декомпресійний; 35415 Зонд назогастральний декомпресійний; 37704 Контур дихальний анестезіологічний, одноразового використання, нестерильний; 35175 – Маска Вентурі лицьова киснева; 35175 – Маска Вентурі лицьова киснева; 10729 — Центральний венозний катетер; 10729 — Центральний венозний катетер; 46864 Підключичний катетер; 46864 Підключичний катетер; 35402 — Штучний стилет дихальних шляхів, багаторазовий

закупівля проводиться у 2021 році для потреб 2022 року

Завершена

403 243.97 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 016.22 UAH
Номер: dfc16467ee8b48eca6c9b8be23ed243e
Внутрішній номер закупівлі: 13222855
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-12-17-005224-c   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛУГАНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ДИСПАНСЕР"
Контактна особа: Олександр Бондар +380667115207 lokod-yurist@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 403 243.97 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 016.22 UAH
Період уточнення: 17.12.2021 10:51 - 25.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 17.12.2021 10:51 - 04.01.2022 10:00
Аукціон: 05.01.2022 13:58 - 05.01.2022 14:39
Період кваліфікації: 05.01.2022 14:39 - 11.01.2022 11:25
Період завантаження договору: 11.01.2022 11:25 - 31.01.2022 11:25
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Набір для тривалої епідуральної анестезії
Код ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації
Кількість 500 штуки
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 92905, Україна, Луганська область, Кремінна, вул. Побєди, буд. 1а На карті
Сильфон-гармошка для аспірації V - 350 мл
Код ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації
Кількість 200 штуки
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 92905, Україна, Луганська область, Кремінна, вул. Побєди, буд. 1а На карті
Сильфон-гармошка для аспірації V - 150 мл
Код ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації
Кількість 100 штуки
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 92905, Україна, Луганська область, Кремінна, вул. Побєди, буд. 1а На карті
Зонд шлунковий (назогастральний) №18
Код ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації
Кількість 300 штуки
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 92905, Україна, Луганська область, Кремінна, вул. Побєди, буд. 1а На карті
Зонд шлунковий (назогастральний) №16
Код ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації
Кількість 100 штуки
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 92905, Україна, Луганська область, Кремінна, вул. Побєди, буд. 1а На карті
Зонд інтубаційний трансназальний діаметр 6.0 мм/ F18 довжина 3000 мм
Код ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації
Кількість 20 штуки
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 92905, Україна, Луганська область, Кремінна, вул. Побєди, буд. 1а На карті
Контур дихальний одноразовий (для анестезії, для дорослих)
Код ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації
Кількість 500 штуки
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 92905, Україна, Луганська область, Кремінна, вул. Побєди, буд. 1а На карті
Одноразова маска анестезіологічна розмір 4 для дорослих
Код ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації
Кількість 15 штуки
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 92905, Україна, Луганська область, Кремінна, вул. Побєди, буд. 1а На карті
Одноразова маска анестезіологічна розмір 5 для дорослих
Код ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації
Кількість 15 штуки
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 92905, Україна, Луганська область, Кремінна, вул. Побєди, буд. 1а На карті
Катетер венозний підключичний з "метеликом" КВ-3
Код ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації
Кількість 25 штуки
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 92905, Україна, Луганська область, Кремінна, вул. Побєди, буд. 1а На карті
Катетер венозний підключичний з «метеликом» КВ-2
Код ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації
Кількість 25 штуки
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 92905, Україна, Луганська область, Кремінна, вул. Побєди, буд. 1а На карті
Голка для установки підключичного катетера 2,0х1,5 (КВ-3)
Код ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації
Кількість 25 штуки
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 92905, Україна, Луганська область, Кремінна, вул. Побєди, буд. 1а На карті
Голка для підключичного катетера 1,5х1,0 (КВ 2)
Код ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації
Кількість 25 штуки
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 92905, Україна, Луганська область, Кремінна, вул. Побєди, буд. 1а На карті
Стилет інтубаційний Розмір: 10 Fr (3.3 мм, довжина 340 мм)
Код ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації
Кількість 5 штуки
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 92905, Україна, Луганська область, Кремінна, вул. Побєди, буд. 1а На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП СТАРІШКО ОЛЕГ ІВАНОВИЧ

Оскарження: 11.01.2022 11:25 - 22.01.2022 00:00
Початкова пропозиція 327 021.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
316 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.01.2022 11:25
Відповіді на вимоги 10
Документи 65
Скарги 0
ПП Аомія
Початкова пропозиція 359 091.52 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
316 458.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 22
Скарги 0
ПП "ТЕНДЕРМЕД"
Початкова пропозиція 375 847.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
320 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 10
Скарги 0
ФОП Денисенко Маргарита Олегівна
Початкова пропозиція 356 739.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
356 739.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 13
Скарги 0
ФОП Мушинський Владислав Віталійович
Початкова пропозиція 403 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
403 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 10
Скарги 0

Контракти

Номер: f4522595e7484171bb92774a8237d6e9
Ідентифікатор договору: UA-2021-12-17-005224-c-a1
Постачальник: ФОП СТАРІШКО ОЛЕГ ІВАНОВИЧ
Номер договору: 21
Сума договору: 316 000.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Набір для тривалої епідуральної анестезії: 318.30000 UAH без ПДВ
Сильфон-гармошка для аспірації V - 350 мл: 38.28000 UAH без ПДВ
Сильфон-гармошка для аспірації V - 150 мл: 32.48000 UAH без ПДВ
Зонд шлунковий (назогастральний) №18: 7.19000 UAH без ПДВ
Зонд шлунковий (назогастральний) №16: 7.19000 UAH без ПДВ
Зонд інтубаційний трансназальний діаметр 6.0 мм/ F18 довжина 3000 мм: 232.00000 UAH без ПДВ
Контур дихальний одноразовий (для анестезії, для дорослих): 262.10000 UAH без ПДВ
Одноразова маска анестезіологічна розмір 4 для дорослих: 87.29000 UAH без ПДВ
Одноразова маска анестезіологічна розмір 5 для дорослих: 87.29000 UAH без ПДВ
Катетер венозний підключичний з "метеликом" КВ-3 : 47.56000 UAH без ПДВ
Катетер венозний підключичний з «метеликом» КВ-2: 47.56000 UAH без ПДВ
Голка для установки підключичного катетера 2,0х1,5 (КВ-3): 44.08000 UAH без ПДВ
Голка для підключичного катетера 1,5х1,0 (КВ 2): 44.08000 UAH без ПДВ
Стилет інтубаційний Розмір: 10 Fr (3.3 мм, довжина 340 мм): 35.86000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 26.01.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання: 26.01.2022 11:00
Статус:
Розірваний
PDF
21 26.01.2022.PDF
p7s
sign.p7s