-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
НК 024:2019 34842 Набір для епідуральної анестезії, який не містить лікарських засобів; 11301 Посудина для дренажу закритої рани / концентратів; 11301 Посудина для дренажу закритої рани / концентратів; 35415 Зонд назогастральний декомпресійний; 35415 Зонд назогастральний декомпресійний; 35415 Зонд назогастральний декомпресійний; 37704 Контур дихальний анестезіологічний, одноразового використання, нестерильний; 35175 – Маска Вентурі лицьова киснева; 35175 – Маска Вентурі лицьова киснева; 10729 — Центральний венозний катетер; 10729 — Центральний венозний катетер; 46864 Підключичний катетер; 46864 Підключичний катетер; 35402 — Штучний стилет дихальних шляхів, багаторазовий
Тендер Prozorro UA-2021-12-17-005224-c
закупівля проводиться у 2021 році для потреб 2022 року
Завершена
403 243.97
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 016.22 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 016.22 UAH
Період уточнення:
17.12.2021 10:51 - 25.12.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим