-
Відкриті торги
-
КЕП
НК 024:2019 34842 Набір для епідуральної анестезії, який не містить лікарських засобів; 11301 Посудина для дренажу закритої рани / концентратів; 11301 Посудина для дренажу закритої рани / концентратів; 35415 Зонд назогастральний декомпресійний; 35415 Зонд назогастральний декомпресійний; 35415 Зонд назогастральний декомпресійний; 37704 Контур дихальний анестезіологічний, одноразового використання, нестерильний; 35175 – Маска Вентурі лицьова киснева; 35175 – Маска Вентурі лицьова киснева; 10729 — Центральний венозний катетер; 10729 — Центральний венозний катетер; 46864 Підключичний катетер; 46864 Підключичний катетер; 35402 — Штучний стилет дихальних шляхів, багаторазовий
Оголошено тендер
403 243.97
UAH
Номер:
aaa033163e4a408392aa2241ad72f1f0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-12-17-005454-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛУГАНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ДИСПАНСЕР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01983826
-
Адреса:
92905, Україна, Луганська область, місто Кремінна, ВУЛИЦЯ Побєди, будинок 1-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛУГАНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ДИСПАНСЕР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01983826
-
Адреса:
92905, Україна, Луганська область, місто Кремінна, ВУЛИЦЯ Побєди, будинок 1-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
403 243.97 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
НК 024:2019 34842 Набір для епідуральної анестезії, який не містить лікарських засобів; 11301 Посудина для дренажу закритої рани / концентратів; 11301 Посудина для дренажу закритої рани / концентратів; 35415 Зонд назогастральний декомпресійний; 35415 Зонд назогастральний декомпресійний; 35415 Зонд назогастральний декомпресійний; 37704 Контур дихальний анестезіологічний, одноразового використання, нестерильний; 35175 – Маска Вентурі лицьова киснева; 35175 – Маска Вентурі лицьова киснева; 10729 — Центральний венозний катетер; 10729 — Центральний венозний катетер; 46864 Підключичний катетер; 46864 Підключичний катетер; 35402 — Штучний стилет дихальних шляхів, багаторазовий
Примітки:
закупівля проводиться у 2021 році для потреб 2022 року
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації
Дата опублікування:
17.12.2021 10:31
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти НСЗУ
Сума403 243.97 UAH