-
Відкриті торги
-
КЕП
НК 024:2019 34842 Набір для епідуральної анестезії, який не містить лікарських засобів; 11301 Посудина для дренажу закритої рани / концентратів; 11301 Посудина для дренажу закритої рани / концентратів; 35415 Зонд назогастральний декомпресійний; 35415 Зонд назогастральний декомпресійний; 35415 Зонд назогастральний декомпресійний; 37704 Контур дихальний анестезіологічний, одноразового використання, нестерильний; 35175 – Маска Вентурі лицьова киснева; 35175 – Маска Вентурі лицьова киснева; 10729 — Центральний венозний катетер; 10729 — Центральний венозний катетер; 46864 Підключичний катетер; 46864 Підключичний катетер; 35402 — Штучний стилет дихальних шляхів, багаторазовий
316 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
f4522595e7484171bb92774a8237d6e9
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-17-005224-c-a1
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛУГАНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ДИСПАНСЕР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01983826
-
Контактна особа:
Олександр Бондар +380667115207 lokod-yurist@ukr.net
-
Адреса:
92905, Україна, Луганська область, місто Кремінна, ВУЛИЦЯ Побєди, будинок 1-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП СТАРІШКО ОЛЕГ ІВАНОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2588204416
-
Контактна особа:
Олег Іванович Старішко +380976057730 postavki.starishko@gmail.com
-
Адреса:
36021, Україна, Полтавська область, Полтава, Івана Мазепи, 15, кв.10
Класифікатор ДК 021:2015:
33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїАналіз за цим CPV
Ціни за одиницю:
Набір для тривалої епідуральної анестезії: 318.30000 UAH без ПДВ
Сильфон-гармошка для аспірації V - 350 мл: 38.28000 UAH без ПДВ
Сильфон-гармошка для аспірації V - 150 мл: 32.48000 UAH без ПДВ
Зонд шлунковий (назогастральний) №18: 7.19000 UAH без ПДВ
Зонд шлунковий (назогастральний) №16: 7.19000 UAH без ПДВ
Зонд інтубаційний трансназальний діаметр 6.0 мм/ F18 довжина 3000 мм: 232.00000 UAH без ПДВ
Контур дихальний одноразовий (для анестезії, для дорослих): 262.10000 UAH без ПДВ
Одноразова маска анестезіологічна розмір 4 для дорослих: 87.29000 UAH без ПДВ
Одноразова маска анестезіологічна розмір 5 для дорослих: 87.29000 UAH без ПДВ
Катетер венозний підключичний з "метеликом" КВ-3 : 47.56000 UAH без ПДВ
Катетер венозний підключичний з «метеликом» КВ-2: 47.56000 UAH без ПДВ
Голка для установки підключичного катетера 2,0х1,5 (КВ-3): 44.08000 UAH без ПДВ
Голка для підключичного катетера 1,5х1,0 (КВ 2): 44.08000 UAH без ПДВ
Стилет інтубаційний Розмір: 10 Fr (3.3 мм, довжина 340 мм): 35.86000 UAH без ПДВ
Сильфон-гармошка для аспірації V - 350 мл: 38.28000 UAH без ПДВ
Сильфон-гармошка для аспірації V - 150 мл: 32.48000 UAH без ПДВ
Зонд шлунковий (назогастральний) №18: 7.19000 UAH без ПДВ
Зонд шлунковий (назогастральний) №16: 7.19000 UAH без ПДВ
Зонд інтубаційний трансназальний діаметр 6.0 мм/ F18 довжина 3000 мм: 232.00000 UAH без ПДВ
Контур дихальний одноразовий (для анестезії, для дорослих): 262.10000 UAH без ПДВ
Одноразова маска анестезіологічна розмір 4 для дорослих: 87.29000 UAH без ПДВ
Одноразова маска анестезіологічна розмір 5 для дорослих: 87.29000 UAH без ПДВ
Катетер венозний підключичний з "метеликом" КВ-3 : 47.56000 UAH без ПДВ
Катетер венозний підключичний з «метеликом» КВ-2: 47.56000 UAH без ПДВ
Голка для установки підключичного катетера 2,0х1,5 (КВ-3): 44.08000 UAH без ПДВ
Голка для підключичного катетера 1,5х1,0 (КВ 2): 44.08000 UAH без ПДВ
Стилет інтубаційний Розмір: 10 Fr (3.3 мм, довжина 340 мм): 35.86000 UAH без ПДВ
Номер договору:
21
Дата підписання:
26.01.2022 11:00
Період дії договору:
26.01.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Сума договору:
316 000.00 UAH без ПДВ
Причини розірвання договору:
Неможливість постачальника виконувати умови договору
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Набір для тривалої епідуральної анестезії
Кількість
500 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Сильфон-гармошка для аспірації V - 350 мл
Кількість
200 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Сильфон-гармошка для аспірації V - 150 мл
Кількість
100 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Зонд шлунковий (назогастральний) №18
Кількість
300 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Зонд шлунковий (назогастральний) №16
Кількість
100 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Зонд інтубаційний трансназальний діаметр 6.0 мм/ F18 довжина 3000 мм
Кількість
20 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Контур дихальний одноразовий (для анестезії, для дорослих)
Кількість
500 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Одноразова маска анестезіологічна розмір 4 для дорослих
Кількість
15 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Одноразова маска анестезіологічна розмір 5 для дорослих
Кількість
15 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Катетер венозний підключичний з "метеликом" КВ-3
Кількість
25 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Катетер венозний підключичний з «метеликом» КВ-2
Кількість
25 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Голка для установки підключичного катетера 2,0х1,5 (КВ-3)
Кількість
25 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Голка для підключичного катетера 1,5х1,0 (КВ 2)
Кількість
25 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Стилет інтубаційний Розмір: 10 Fr (3.3 мм, довжина 340 мм)
Кількість
5 штуки
Період постачання
до 31.12.2022