• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Охорона будівельного майданчика недобудованих багатоквартирних ж/б ЖБК «Діамант» по вул. Київській, 261 в м. Бровари Київської області; 79710000-4 - Охоронні послуги за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника

Завершена

500 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 500.00 UAH
Номер: 3a42e1a7a072442bb0c4e1963fb4c60f
Внутрішній номер закупівлі: 13119614
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-12-14-015044-c   
Замовник: Управління будівництва, житлово - комунального господарства, інфраструктури та транспорту Броварської міської ради Броварського району Київської області
Контактна особа: Ігнатенко Катерина Павлівна +380459472202 zakypku2021@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 500 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 500.00 UAH
Період уточнення: 14.12.2021 15:16 - 21.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 14.12.2021 15:16 - 31.12.2021 15:21
Аукціон: 04.01.2022 13:20 - 04.01.2022 13:43
Період кваліфікації: 04.01.2022 13:43 - 12.01.2022 11:49
Період завантаження договору: 12.01.2022 11:49 - 01.02.2022 11:49
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Охорона будівельного майданчика недобудованих багатоквартирних ж/б ЖБК «Діамант» по вул. Київській, 261 в м. Бровари Київської області; 79710000-4 - Охоронні послуги за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Код ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги
Кількість 1 послуга
Період постачання до 30.06.2022
Місце постачання 07400, Україна, Київська область, м. Бровари, вул. Київська, 261 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ПП "КОМКОН ГРУП"

Оскарження: 12.01.2022 11:49 - 23.01.2022 00:00
Виявлена аномально низька ціна пропозиції
Початкова пропозиція 329 293.44 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
329 293.44 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
12.01.2022 11:49
Відповіді на вимоги 10
Документи 25
Скарги 0
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОХОРОНА.РЕГІОН.2021"
Початкова пропозиція 499 810.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
499 810.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 6a645c5b67b24433ade8c509474ec22c
Ідентифікатор договору: UA-2021-12-14-015044-c-b1
Постачальник: ПП "КОМКОН ГРУП"
Номер договору: БХ182
Сума договору: 309 692.64 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Охорона будівельного майданчика недобудованих багатоквартирних ж/б ЖБК «Діамант» по вул. Київській, 261 в м. Бровари Київської області; 79710000-4 - Охоронні послуги за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника: 309 692.64000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 24.01.2022 00:00 - 30.06.2022 23:59
Дата підписання: 24.01.2022 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
Дог _БХ182 від 24.01.22.pdf
pdf
ДУ _1 до Договору _БХ182.pdf
pdf
акти дог_БХ182 від24 01 22.pdf
p7s
sign.p7s