-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Охорона будівельного майданчика недобудованих багатоквартирних ж/б ЖБК «Діамант» по вул. Київській, 261 в м. Бровари Київської області; 79710000-4 - Охоронні послуги за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Тендер Prozorro UA-2021-12-14-015044-c
Завершена
500 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 500.00 UAH
Період уточнення:
14.12.2021 15:16 - 21.12.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим