-
Відкриті торги
-
КЕП
Охорона будівельного майданчика недобудованих багатоквартирних ж/б ЖБК «Діамант» по вул. Київській, 261 в м. Бровари Київської області; 79710000-4 - Охоронні послуги за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Оголошено тендер
500 000.00
UAH
Номер:
dde3add817df420b80801e4f13f8cf38
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-12-14-004760-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Управління будівництва, житлово - комунального господарства, інфраструктури та транспорту Броварської міської ради Броварського району Київської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
26146617
-
Адреса:
07400, Україна, Київська область, місто Бровари, вул. Гагаріна, 15
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Управління будівництва, житлово - комунального господарства, інфраструктури та транспорту Броварської міської ради Броварського району Київської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
26146617
-
Адреса:
07400, Україна, Київська область, місто Бровари, вул. Гагаріна, 15
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
500 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Охорона будівельного майданчика недобудованих багатоквартирних ж/б ЖБК «Діамант» по вул. Київській, 261 в м. Бровари Київської області; 79710000-4 - Охоронні послуги за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
14.12.2021 13:02
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Охорона будівельного майданчика недобудованих багатоквартирних ж/б ЖБК «Діамант» по вул. Київській, 261 в м. Бровари Київської області; 79710000-4 - Охоронні послуги за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 30.06.2022
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума500 000.00 UAH