-
Відкриті торги
-
КЕП
Охорона будівельного майданчика недобудованих багатоквартирних ж/б ЖБК «Діамант» по вул. Київській, 261 в м. Бровари Київської області; 79710000-4 - Охоронні послуги за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
309 692.64
UAH без ПДВ
Номер:
6a645c5b67b24433ade8c509474ec22c
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-14-015044-c-b1
Замовник:
Управління будівництва, житлово - комунального господарства, інфраструктури та транспорту Броварської міської ради Броварського району Київської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
26146617
-
Контактна особа:
Ігнатенко Катерина Павлівна +380459472202 zakypku2021@ukr.net
-
Адреса:
07400, Україна, Київська область, місто Бровари, вул. Гагаріна, 15
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
ПП "КОМКОН ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35509095
-
Контактна особа:
Вячеслав Хватков +380678230273 ppkomkon@gmail.com
-
Адреса:
03039, Україна, м. Київ, місто Київ, ВУЛИЦЯ ГОЛОСІЇВСЬКА, будинок 7, корпус 1 А
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Ціни за одиницю:
Охорона будівельного майданчика недобудованих багатоквартирних ж/б ЖБК «Діамант» по вул. Київській, 261 в м. Бровари Київської області; 79710000-4 - Охоронні послуги за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника: 309 692.64000 UAH без ПДВ
Номер договору:
БХ182
Дата підписання:
24.01.2022 00:00
Період дії договору:
24.01.2022 00:00 - 30.06.2022 23:59
Сума договору:
309 692.64 UAH без ПДВ
Оплачено:
309 692.64 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Охорона будівельного майданчика недобудованих багатоквартирних ж/б ЖБК «Діамант» по вул. Київській, 261 в м. Бровари Київської області; 79710000-4 - Охоронні послуги за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 30.06.2022
Внесені зміни
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
b28ec080f53b427f9af83a3b43704749
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Узгоджене зменшення ціни враховуючи фактичну кількість днів охорони без зміни вартості людино години
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
01.08.2022 00:00
Статус:
Опубліковано