• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • Безлотова
  • КЕП

Послуги щодо забезпечення харчування підопічних закладу, код ДК 021:2015 - 55510000-8 Послуги їдалень (аутсорсинг).

Згідно документації

Завершена

7 984 375.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 39 921.88 UAH
Номер: 34bf14c53f2941b5ae0414d5f85266fd
Внутрішній номер закупівлі: 12977150
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-12-08-018433-c   
Замовник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКИЙ ДИТЯЧИЙ БУДИНОК-ІНТЕРНАТ №2" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
Контактна особа: Надія Константинова +380633931072 zakupki.ddi2@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 7 984 375.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 39 921.88 UAH
Період уточнення: 08.12.2021 17:21 - 29.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 08.12.2021 17:21 - 08.01.2022 10:00
Період прекваліфікації: 08.01.2022 10:02 - 02.02.2022 00:00
Аукціон: 21.02.2022 13:16 - 21.02.2022 13:39
Період кваліфікації: 21.02.2022 13:39 - 22.02.2022 13:50
Період завантаження договору: 22.02.2022 13:50 - 14.03.2022 13:50
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги щодо забезпечення харчування підопічних закладу, код ДК 021:2015 - 55510000-8 Послуги їдалень (аутсорсинг).
Код ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдалень
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 51600, Україна, Дніпропетровська область, м.Верхньодніпровськ, вулиця Упорна,1а На карті
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "КОНТРАКТ ПРОДРЕЗЕРВ 5"

Опубліковане повідомлення з вимогою усунення невідповідностей
Початкова пропозиція --- /
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
26.01.2022 15:15
Результати кваліфікації
Недопущений на етапі прекваліфікації
Відповіді на вимоги 10
Документи 101
Скарги 0
ТОВ «ЛІКЕА»

Оскарження: 22.02.2022 13:50 - 05.03.2022 00:00
Початкова пропозиція 7 888 562.50 UAH без ПДВ /
7 848 631.50 UAH без ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
26.01.2022 15:17
Результати кваліфікації
Переможець
22.02.2022 13:50
Відповіді на вимоги 10
Документи 120
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МІКА ГРУП"

Опубліковане повідомлення з вимогою усунення невідповідностей
Початкова пропозиція 7 920 500.00 UAH без ПДВ /
7 880 578.12 UAH без ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
26.01.2022 15:16
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 203
Скарги 1

Контракти

Номер: dd35837174c942a09f192f03850236e7
Ідентифікатор договору: UA-2021-12-08-018433-c-b1
Постачальник: ТОВ «ЛІКЕА»
Номер договору: 19
Сума договору: 6 466 614.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 15.03.2022 00:00 - 28.02.2023 00:00
Дата підписання: 15.03.2022 12:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір №19 від 15.03.2022р..pdf
pdf
ДУ №1 від 15.03.2022р. до Договору №19 від 15.03.2022р..pdf
p7s
sign.p7s
pdf
ДУ №2 від 29.12.2022р до Договору №19 від 15.03.2022р..pdf
p7s
sign.p7s
pdf
ДУ №3 від 29.12.2022р до Договору №19 від 15.03.2022р..pdf
p7s
sign.p7s
pdf
ДУ №4 від 11.01.2023р. до Договору №19 від 15.03.2022р..pdf
p7s
sign.p7s
pdf
ДУ №5 від 01.02.2023р до Договору №19 від 15.03.2022р..pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s