-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Послуги щодо забезпечення харчування підопічних закладу, код ДК 021:2015 - 55510000-8 Послуги їдалень (аутсорсинг).
6 466 614.00
UAH без ПДВ
Номер:
dd35837174c942a09f192f03850236e7
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-08-018433-c-b1
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКИЙ ДИТЯЧИЙ БУДИНОК-ІНТЕРНАТ №2" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03188234
-
Контактна особа:
Надія Константинова +380633931072 zakupki.ddi2@ukr.net
-
Адреса:
51600, Україна, Дніпропетровська область, місто Верхньодніпровськ, ВУЛИЦЯ УПОРНА, будинок 1А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ «ЛІКЕА»
×
-
Код ЄДРПОУ:
43356209
-
Контактна особа:
Шевченко Тетяна Сергіївна +380679653852 llclikea@gmail.com
-
Адреса:
69050, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Космічна, будинок 119
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Номер договору:
19
Дата підписання:
15.03.2022 12:00
Період дії договору:
15.03.2022 00:00 - 28.02.2023 00:00
Сума договору:
6 466 614.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
6 466 614.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги щодо забезпечення харчування підопічних закладу, код ДК 021:2015 - 55510000-8 Послуги їдалень (аутсорсинг).
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 22.02.2023
Місце постачання
51600, Україна, Дніпропетровська область, м.Верхньодніпровськ, вулиця Упорна,1а
На карті
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
e790f8ff5c6d432eb1ec52b71afdd5fb
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
1. У відповідності п.1 ч.5 ст. 41 ЗУ «Про публічні закупівлі» Сторони дійшли взаємної згоди зменшити обсяг закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків Замовника на суму 1 536 817,90 грн. (один мільйон п’ятсот триста шість тисяч вісімсот сімнадцять грн. 90 коп.) без ПДВ та викласти п. 3.1 Договору про надання послуг №19 від 15.03.2022 року в новій редакції:
«3.1. Ціна цього Договору становить 6 311 813,60 грн. (шість мільйонів триста одинадцять тисяч вісімсот тринадцять грн. 60 коп.) без ПДВ.»
2. Сторони дійшли взаємної згоди внести зміни у Додаток 1 до Договору про надання послуг №19 від 15.03.2022 року та викласти його в новій редакції, який є невід’ємною частиною цього Договору.
3. Послуги Виконавцем надаються на умовах Договору з урахуванням цієї додаткової угоди.
4. Ця додаткова угода набирає чинності з моменту підписання та скріплення печатками Сторін, діє до 31.12.2022 року, але у будь якому випадку до повного виконання Сторонами своїх зобов’язань.
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
15.03.2022 14:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
59dbd2fba1fd40a298e73f5a7bfbbe58
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
29.12.2022 12:29
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
d932a98c669b469cb9fbb4a0c7eb6025
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
29.12.2022 14:37
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
0b9619d8e81a414293d14eca6924a9cd
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
11.01.2023 11:26
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
d0fb7dbba7a046bc885efd486e040394
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер додаткової угоди:
5
Дата внесення змін до договору:
01.02.2023 10:47
Статус:
Опубліковано