-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Код за ДК 021:2015 “ЄЗС” - 09310000-5 - Електрична енергія (електрична енергія (Код ДК 021:2015 – 09310000-5- Електрична енергія)).
Тендер Prozorro UA-2021-12-07-000141-c
Категорія замовника: орган місцевого самоврядування. Місцезнаходження: 72333, Запорізька область, Мелітопольський район, с.Терпіння, вул.Ювілейна, буд.1. Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції - українська мова (згідно умов тендерної документації). Забезпечення тендерних пропозицій не вимагається. Підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі (стаття 17 ЗУ) включено до тендерної документації. Кількість - 190 700 кВт-год.
Завершена
1 144 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 721.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 721.00 UAH
Номер:
71df98261fc64547836f994dbea9c11d
Внутрішній номер закупівлі:
12912994
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-07-000141-c
Замовник:
Терпіннівська сільська рада МР ЗО
×
-
Код ЄДРПОУ:
04352300
-
Адреса:
72333, Україна, Запорізька область, Мелітопольський р-н, с. Терпіння, вул. Ювілейна, 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Анна Копил +380975505539 zakypkitsovet@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 144 200.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 721.00 UAH
Період уточнення:
07.12.2021 07:55 - 13.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
07.12.2021 07:55 - 23.12.2021 07:46
Аукціон:
24.12.2021 15:32 - 24.12.2021 16:01
Період кваліфікації:
24.12.2021 16:01 - 29.12.2021 07:57
Період завантаження договору:
29.12.2021 07:57 - 18.01.2022 07:57
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Код за ДК 021:2015 “ЄЗС” - 09310000-5 - Електрична енергія (електрична енергія (Код ДК 021:2015 – 09310000-5- Електрична енергія)).
Кількість
190700 Кіловат-година
Період постачання
01.01.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
72333, Україна, Запорізька область, с. Терпіння, Мелітопольський район, вул. Ювілейна,1 та адреси підпорядкованих замовнику заклади та об’єкти і вуличне освітлення
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВІМК"
Оскарження: 29.12.2021 07:57 - 09.01.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42719687
-
Контактна особа:
ДАЦКО ОЛЕКСАНДР ЮРІЙОВИЧ 380736417344 llc_mpc@ukr.net
-
Адреса:
54002, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, ВУЛИЦЯ МАЛА МОРСЬКА, будинок 108/5, офіс 526
Оскарження: 29.12.2021 07:57 - 09.01.2022 00:00
Початкова пропозиція
738 585.67 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
738 585.67 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
29.12.2021 07:57
Відповіді на вимоги
10
Документи
236
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗБУТ-ЕНЕРГО ПЛЮС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43709245
-
Контактна особа:
“ЕНЕРГОЗБУТ-ТРАНС” ТОВ 380957652247 energozbut-trans@ukr.net
-
Адреса:
61009, Україна, Харківська область, Харків, 61009, Харківська обл., місто Харків, ПРОСПЕКТ МОСКОВСЬКИЙ, будинок 64А
Початкова пропозиція
1 132 758.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 132 758.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
69
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПАРАЕНЕРГОЛАР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44230180
-
Контактна особа:
ТОВ ПАРАЕНЕРГОЛАР 380987583490 paraenergolar@ukr.net
-
Адреса:
61054, Україна, Харківська область, Харків, 61054, Харківська обл., місто Харків, вул.Павлова Академіка, будинок 120, кабінет 310А
Початкова пропозиція
1 140 767.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 140 767.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
79
Скарги
0
Контракти
Номер:
cc2b4221c7e5485488e7a997dc423e66
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-07-000141-c-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВІМК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42719687
-
Контактна особа:
ДАЦКО ОЛЕКСАНДР ЮРІЙОВИЧ 380736417344 llc_mpc@ukr.net
-
Адреса:
54002, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, ВУЛИЦЯ МАЛА МОРСЬКА, будинок 108/5, офіс 526
Номер договору:
1
Сума договору:
738 585.67 UAH з ПДВ
Сума договору:
615 488.06 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.01.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
11.01.2022 13:55
Статус:
Підписаний