-
Відкриті торги
-
КЕП
Код за ДК 021:2015 “ЄЗС” - 09310000-5 - Електрична енергія (електрична енергія (Код ДК 021:2015 – 09310000-5- Електрична енергія)).
Оголошено тендер
1 144 200.00
UAH
Номер:
6a90035499d64f81b0b33faf213ce899
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-12-07-000111-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Терпіннівська сільська рада МР ЗО
×
-
Код ЄДРПОУ:
04352300
-
Адреса:
72333, Україна, Запорізька область, Мелітопольський р-н, с. Терпіння, вул. Ювілейна, 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Терпіннівська сільська рада МР ЗО
×
-
Код ЄДРПОУ:
04352300
-
Адреса:
72333, Україна, Запорізька область, Мелітопольський р-н, с. Терпіння, вул. Ювілейна, 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
1 144 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Код за ДК 021:2015 “ЄЗС” - 09310000-5 - Електрична енергія (електрична енергія (Код ДК 021:2015 – 09310000-5- Електрична енергія)).
Примітки:
Зміни до річного плану
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
07.12.2021 07:43
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 144 200.00 UAH