-
Відкриті торги
-
КЕП
Код за ДК 021:2015 “ЄЗС” - 09310000-5 - Електрична енергія (електрична енергія (Код ДК 021:2015 – 09310000-5- Електрична енергія)).
738 585.67
UAH з ПДВ
Номер:
cc2b4221c7e5485488e7a997dc423e66
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-07-000141-c-c1
Замовник:
Терпіннівська сільська рада МР ЗО
×
-
Код ЄДРПОУ:
04352300
-
Контактна особа:
Анна Копил +380975505539 zakypkitsovet@ukr.net
-
Адреса:
72333, Україна, Запорізька область, Мелітопольський р-н, с. Терпіння, вул. Ювілейна, 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВІМК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42719687
-
Контактна особа:
ДАЦКО ОЛЕКСАНДР ЮРІЙОВИЧ 380736417344 llc_mpc@ukr.net
-
Адреса:
54002, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, ВУЛИЦЯ МАЛА МОРСЬКА, будинок 108/5, офіс 526
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Номер договору:
1
Дата підписання:
11.01.2022 13:55
Період дії договору:
01.01.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Сума договору:
738 585.67 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 123 097.61 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Код за ДК 021:2015 “ЄЗС” - 09310000-5 - Електрична енергія (електрична енергія (Код ДК 021:2015 – 09310000-5- Електрична енергія)).
Кількість
190700 Кіловат-година
Період постачання
01.01.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
72333, Україна, Запорізька область, с. Терпіння, Мелітопольський район, вул. Ювілейна,1 та адреси підпорядкованих замовнику заклади та об’єкти і вуличне освітлення
На карті