-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Код за ДК 021:2015 “ЄЗС” - 09310000-5 - Електрична енергія (електрична енергія (Код ДК 021:2015 – 09310000-5- Електрична енергія)).
Тендер Prozorro UA-2021-12-07-000141-c
Категорія замовника: орган місцевого самоврядування. Місцезнаходження: 72333, Запорізька область, Мелітопольський район, с.Терпіння, вул.Ювілейна, буд.1. Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції - українська мова (згідно умов тендерної документації). Забезпечення тендерних пропозицій не вимагається. Підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі (стаття 17 ЗУ) включено до тендерної документації. Кількість - 190 700 кВт-год.
Завершена
1 144 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 721.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 721.00 UAH
Період уточнення:
07.12.2021 07:55 - 13.12.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим