-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія (ДК 021:2015: 09310000-5) (Електрична енергія з розподілом) Code DK 021: 2015 –09310000-5 Electricity (Electricity with distribution)
Тендер Prozorro UA-2021-12-01-005760-c
Завершена
13 523 300.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 67 616.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 67 616.50 UAH
Номер:
bae4e4b803c94a1ba8c23c1cf99e8a76
Внутрішній номер закупівлі:
12798131
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-01-005760-c
Замовник:
ШЕПЕТІВСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02091981
-
Додаткова контактна особа:
Вадим Мусієнко +3800988045886 shepetivka_ptm@ukr.net
-
Адреса:
30400, Україна, Хмельницька область, м. Шепетівка, провулок Короленка, буд. 1А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Наталія Кукуріка +380972271320 natulka22@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
13 523 300.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
67 616.50 UAH
Період уточнення:
01.12.2021 12:06 - 22.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
01.12.2021 12:06 - 01.01.2022 00:00
Період прекваліфікації:
01.01.2022 00:01 - 10.01.2022 00:00
Аукціон:
10.01.2022 11:30 - 10.01.2022 11:53
Період кваліфікації:
10.01.2022 11:53 - 12.01.2022 15:45
Період завантаження договору:
12.01.2022 15:45 - 01.02.2022 15:45
Умови оплати:
дата закінчення звітного періоду - 100%
- Подіядата закінчення звітного періоду
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія (ДК 021:2015: 09310000-5) (Електрична енергія з розподілом)
Кількість
1931900 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕРНЕРІНГ"
Оскарження: 12.01.2022 15:45 - 23.01.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39726263
-
Контактна особа:
Синєгуб Руслан Петрович 0978419535 RUSELLSS@GMAIL.COM
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ, 03022, м.Київ, ПРОВУЛОК ВАСИЛЯ ЖУКОВСЬКОГО, будинок 15
Оскарження: 12.01.2022 15:45 - 23.01.2022 00:00
Початкова пропозиція
10 548 174.00 UAH з ПДВ /
10 548 174.00 UAH з ПДВ
10 548 174.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
79
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРОМГАЗ СІТІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41559270
-
Контактна особа:
ПРОМГАЗ СІТІ (юрдеп) 380675352220 promgazcitylegal@gmail.com
-
Адреса:
04080 , Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ НОВОКОСТЯНТИНІВСЬКА, будинок 13/10, офіс 204-А
Початкова пропозиція
10 780 002.00 UAH з ПДВ /
10 780 002.00 UAH з ПДВ
10 780 002.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
04.01.2022 11:59
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
55
Скарги
0
Контракти
Номер:
44538d5dc67c4d0082c06dfb778c4701
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-01-005760-c-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕРНЕРІНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39726263
-
Контактна особа:
Синєгуб Руслан Петрович 0978419535 RUSELLSS@GMAIL.COM
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ, 03022, м.Київ, ПРОВУЛОК ВАСИЛЯ ЖУКОВСЬКОГО, будинок 15
Номер договору:
282022
Сума договору:
2 365 034.76 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 970 862.30 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.01.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
28.01.2022 16:17
Статус:
Виконаний