-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія (ДК 021:2015: 09310000-5) (Електрична енергія з розподілом) Code DK 021: 2015 –09310000-5 Electricity (Electricity with distribution)
Тендер Prozorro UA-2021-12-01-005760-c
Завершена
13 523 300.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 67 616.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 67 616.50 UAH
Період уточнення:
01.12.2021 12:06 - 22.12.2021 00:00
Відповідь надана
Тариф ОСП
Номер:
445095b656934786b6a8a443254351f7
Дата опублікування:
02.12.2021 18:21
Опис:
Шановний замовник!
Просимо надати пояснення - який саме тариф на передачу електричної енергії враховано в очікувану вартість закупівлі:
- відповідно до Постанови НКРЕКП №2353 від 09.12.2020р. - 0,29393 або Постанови НКРЕКП №2454 від 01.12.2021р. - 0,34564.
Відповідь:
Шановний Учаснику, на Ваше запитання до процедури закупівлі повідомляємо наступне, оскільки дана закупівля здійснюється для потреб 2022 року, тому тариф на передачу електричної енергії враховано в очікувану вартість закупівлі відповідно до Постанови НКРЕКП №2454 від 01.12.2021р. - 0,34564.
Дата відповіді:
03.12.2021 11:58