-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Електрична енергія (ДК 021:2015: 09310000-5) (Електрична енергія з розподілом) Code DK 021: 2015 –09310000-5 Electricity (Electricity with distribution)
Оголошено тендер
13 523 300.00
UAH
Номер:
737fcc3bcdaa4bcc9108c24cdd76e918
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-12-01-003243-c
Тип процедури:
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник:
ШЕПЕТІВСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02091981
-
Адреса:
30400, Україна, Хмельницька область, м. Шепетівка, провулок Короленка, буд. 1А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ШЕПЕТІВСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02091981
-
Адреса:
30400, Україна, Хмельницька область, м. Шепетівка, провулок Короленка, буд. 1А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
13 523 300.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія (ДК 021:2015: 09310000-5) (Електрична енергія з розподілом)
Code DK 021: 2015 –09310000-5 Electricity (Electricity with distribution)
Примітки:
Закупівля за даним предметом Замовником проводиться для потреб 2022 року
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
Дата опублікування:
01.12.2021 10:16
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Електрична енергія (ДК 021:2015: 09310000-5) (Електрична енергія з розподілом)
Кількість
1931900 Кіловат-година
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума13 523 300.00 UAH