-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Електрична енергія (ДК 021:2015: 09310000-5) (Електрична енергія з розподілом) Code DK 021: 2015 –09310000-5 Electricity (Electricity with distribution)
2 365 034.76
UAH з ПДВ
Номер:
44538d5dc67c4d0082c06dfb778c4701
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-01-005760-c-a1
Замовник:
ШЕПЕТІВСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02091981
-
Контактна особа:
Наталія Кукуріка +380972271320 natulka22@i.ua
-
Адреса:
30400, Україна, Хмельницька область, м. Шепетівка, провулок Короленка, буд. 1А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕРНЕРІНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39726263
-
Контактна особа:
Синєгуб Руслан Петрович 0978419535 RUSELLSS@GMAIL.COM
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ, 03022, м.Київ, ПРОВУЛОК ВАСИЛЯ ЖУКОВСЬКОГО, будинок 15
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Номер договору:
282022
Дата підписання:
28.01.2022 16:17
Період дії договору:
28.01.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Сума договору:
2 365 034.76 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 394 172.46 UAH)
Оплачено:
2 365 034.76 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 394 172.46 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія (ДК 021:2015: 09310000-5) (Електрична енергія з розподілом)
Кількість
430267 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2022
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
8071692828ee46dd95aa75ff6270b3b9
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Збільшення ціни за одиницю товару без збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю.
Як підтвердження коливання ціни - Експертний висновок Харківської торгово-промислової палати №397/22 від 13.07.2022р.
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
19.07.2022 04:14
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
e342465bed6547f2ad3df8adc54cfd54
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Збільшення ціни за одиницю товару без збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю. Як підтвердження коливання ціни - Експертний висновок Харківської торгово-промислової палати №602/22 від 07.09.2022р.
Номер додаткової угоди:
№2
Дата внесення змін до договору:
19.09.2022 12:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
4dd8b67fb65b43f8a135e1913be0ce86
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Згідно п.1, ч.5 ст 42 ЗУ "Про публічні закупівлі" сторони домовились внести зміни в п.5.1 Договору №282022 від 28.01.2022, а саме: зменшити обсяг закупівлі електричної енергії на 1 238 856,18кВт та зменшити вартість договору на 8 183 139,24грн.
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
13.12.2022 16:16
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
522af0b7a08a4bcf92905022e2c41461
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Додаткова угода №3 в новій редакції, зі змінами, а саме: Додаткова угода була підписана 13.12.2022р, про що не було зазначено.
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
13.12.2022 16:17
Статус:
Опубліковано