-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
фасонні вироби з термостійкого поліетилену
Тендер Prozorro UA-2021-11-25-003348-c
Завершена
680 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 2% або 13 600.00 UAH
мін. крок: 2% або 13 600.00 UAH
Номер:
a04ddfcce8124747af794f1792b85011
Внутрішній номер закупівлі:
12705084
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-25-003348-c
Замовник:
КОНЦЕРН “МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ”
×
-
Код ЄДРПОУ:
32121458
-
Додаткова контактна особа:
Саєнко Тетяна Миколаївна zorina.tn@teploseti.zp.ua
-
Адреса:
69091, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, Україна, м. Запоріжжя, бульвар Гвардійський, 137
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Улашкіна Аліна Валеріївна 380612288519 concern.uav@i.ua http://teploseti.zp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
680 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
13 600.00 UAH
Період уточнення:
25.11.2021 16:09 - 18.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
25.11.2021 16:09 - 28.12.2021 09:00
Період прекваліфікації:
28.12.2021 09:00 - 04.01.2022 00:00
Аукціон:
04.01.2022 13:44 - 04.01.2022 14:13
Період кваліфікації:
04.01.2022 14:13 - 06.01.2022 13:35
Період завантаження договору:
06.01.2022 13:35 - 26.01.2022 13:35
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Коліно 90° з термостійкого поліетилену PE-RT/ПЕ S4/SDR9, теплоізольоване пінополіуретаном в поліетиленовій оболонці, типорозміром 32х3,6/90
Кількість
100 штуки
Період постачання
до 28.02.2022
Коліно 90° з термостійкого поліетилену PE-RT/ПЕ S4/SDR9, теплоізольоване пінополіуретаном в поліетиленовій оболонці, типорозміром 50х5,6/110
Кількість
100 штуки
Період постачання
до 28.02.2022
Коліно 90° з термостійкого поліетилену PE-RT/ПЕ S4/SDR9, теплоізольоване пінополіуретаном в поліетиленовій оболонці, типорозміром 75х8,4/140
Кількість
40 штуки
Період постачання
до 28.02.2022
Муфта розтрубна PE-RT з термостійкого поліетилену, зовнішній діаметр 32мм
Кількість
40 штуки
Період постачання
до 28.02.2022
Перехід PE-RT- сталь, неізольований з фланцем, типорозміром 32х3,6-32х3,0
Кількість
20 комплект
Період постачання
до 28.02.2022
Перехід PE-RT- сталь, неізольований з фланцем, типорозміром 50х5,6-48х3,0
Кількість
20 комплект
Період постачання
до 28.02.2022
Перехід PE-RT- сталь, неізольований з фланцем, типорозміром 75х8,4-76х3,5
Кількість
20 комплект
Період постачання
до 28.02.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Корпорація "Енергоресурс-інвест"
Оскарження: 06.01.2022 13:35 - 17.01.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
30336890
-
Контактна особа:
Ніронович Іван 380322256616 energoresursinvest2016@gmail.com http://energoresurs.com
-
Адреса:
Україна, Львівська область, Львів, м.Львів, вул.Зелена,131, 79035
Оскарження: 06.01.2022 13:35 - 17.01.2022 00:00
Початкова пропозиція
298 999.20 UAH з ПДВ /
298 999.20 UAH з ПДВ
298 999.20 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
78
Скарги
0
ТОВ Термо - Ізол
×
-
Код ЄДРПОУ:
35009379
-
Контактна особа:
ТОВ Термо Ізол +380323132249 teplo@elplast.com.ua
-
Адреса:
81500, Україна, Львівська область, Городок, м. Городок, вул. Заводська, 4
Початкова пропозиція
476 000.00 UAH з ПДВ /
476 000.00 UAH з ПДВ
476 000.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
29.12.2021 16:06
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
86
Скарги
0
ТОВ "ПТЗ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34427263
-
Контактна особа:
ТОВ "Перший трубний завод" 380675005552 PTZ1@UKR.NET http://www.ptz.in.ua
-
Адреса:
Україна, 04074, м.Київ, Оболонський район, ВУЛ.РЕЗЕРВНА, будинок 8-А
Початкова пропозиція
679 000.00 UAH з ПДВ /
679 000.00 UAH з ПДВ
679 000.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
29.12.2021 16:05
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
37
Скарги
0
Контракти
Номер:
e5476682650e4a28b05f3044e47c1bfc
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-25-003348-c-b1
Постачальник:
Корпорація "Енергоресурс-інвест"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30336890
-
Контактна особа:
Ніронович Іван 380322256616 energoresursinvest2016@gmail.com http://energoresurs.com
-
Адреса:
Україна, Львівська область, Львів, м.Львів, вул.Зелена,131, 79035
Номер договору:
25/2022/Т
Сума договору:
298 999.20 UAH з ПДВ
Сума договору:
249 166.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
19.01.2022 00:00 - 31.03.2022 00:00
Дата підписання:
19.01.2022 00:00
Статус:
Виконаний