• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • КЕП

фасонні вироби з термостійкого поліетилену

298 999.20 UAH з ПДВ
Номер: e5476682650e4a28b05f3044e47c1bfc
Ідентифікатор договору: UA-2021-11-25-003348-c-b1
Замовник: КОНЦЕРН “МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ”
Постачальник: Корпорація "Енергоресурс-інвест"
Класифікатор ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Номер договору: 25/2022/Т
Дата підписання: 19.01.2022 00:00
Період дії договору: 19.01.2022 00:00 - 31.03.2022 00:00
Сума договору: 298 999.20 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 49 833.20 UAH)
Оплачено: 298 999.20 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 49 833.20 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Коліно 90° з термостійкого поліетилену PE-RT/ПЕ S4/SDR9, теплоізольоване пінополіуретаном в поліетиленовій оболонці, типорозміром 32х3,6/90
Код ДК 021:2015: 44167300-1 Коліна, трійники та арматура до труб
Кількість 100 штуки
Період постачання до 28.02.2022
Місце постачання 69121, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, Товариська,47 На карті
Коліно 90° з термостійкого поліетилену PE-RT/ПЕ S4/SDR9, теплоізольоване пінополіуретаном в поліетиленовій оболонці, типорозміром 50х5,6/110
Код ДК 021:2015: 44167300-1 Коліна, трійники та арматура до труб
Кількість 100 штуки
Період постачання до 28.02.2022
Місце постачання 69121, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, Товариська,47 На карті
Коліно 90° з термостійкого поліетилену PE-RT/ПЕ S4/SDR9, теплоізольоване пінополіуретаном в поліетиленовій оболонці, типорозміром 75х8,4/140
Код ДК 021:2015: 44167300-1 Коліна, трійники та арматура до труб
Кількість 40 штуки
Період постачання до 28.02.2022
Місце постачання 69121, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, Товариська,47 На карті
Муфта розтрубна PE-RT з термостійкого поліетилену, зовнішній діаметр 32мм
Код ДК 021:2015: 44167100-9 Муфти
Кількість 40 штуки
Період постачання до 28.02.2022
Місце постачання 69121, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, Товариська,47 На карті
Перехід PE-RT- сталь, неізольований з фланцем, типорозміром 32х3,6-32х3,0
Код ДК 021:2015: 44162100-4 Приладдя для трубопроводів
Кількість 20 комплект
Період постачання до 28.02.2022
Місце постачання 69121, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, Товариська,47 На карті
Перехід PE-RT- сталь, неізольований з фланцем, типорозміром 50х5,6-48х3,0
Код ДК 021:2015: 44162100-4 Приладдя для трубопроводів
Кількість 20 комплект
Період постачання до 28.02.2022
Місце постачання 69121, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, Товариська,47 На карті
Перехід PE-RT- сталь, неізольований з фланцем, типорозміром 75х8,4-76х3,5
Код ДК 021:2015: 44162100-4 Приладдя для трубопроводів
Кількість 20 комплект
Період постачання до 28.02.2022
Місце постачання 69121, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, Товариська,47 На карті

Внесені зміни

    Номер: e056d779245243c9ae7b177111f56881
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: 1. Сторони дійшли згоди змінити строк поставки Товару та строк дії договору, згідно з пунктом 4 частини 5 статті 41 Закону України «Про публічні закупівлі» та пунктом 10.2.4 Договору про закупівлю, у зв'язку з чим змінити пункти 5.1. та 9.1. Договору про закупівлю від 19.01.2022 №25/2022/Т, та викласти їх в наступній редакції: «п.5.1. Строк (термін) поставки Товару – по 31.03.2022 року.» «п.9.1.Цей Договір набирає чинності з дня його підписання обома Сторонами та скріплення печатками і діє по 31.03.2022 року, в частині оплати – до повного розрахунку, а в частині гарантійних зобов’язань – до закінчення гарантійного строку на Товар. 2. Інші умови Договору залишаються незмінними і Сторони підтверджують по ним свої зобов’язання. 3. Дана Додаткова угода набуває чинності з моменту її підписання Сторонами та є невід‘ємною частиною Договору про закупівлю від 19.01.2022 №25/2022/Т. 4. Дану Додаткову угоду складено у двох оригінальних примірниках, що мають однакову юридичну силу, по одному примірнику для кожної із Сторін.
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 28.02.2022 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода 1.pdf
p7s
sign.p7s