-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
фасонні вироби з термостійкого поліетилену
Оголошено тендер
680 000.00
UAH
Номер:
f6022a034296471c95766108914f4098
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-11-24-003493-c
Тип процедури:
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник:
КОНЦЕРН “МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ”
×
-
Код ЄДРПОУ:
32121458
-
Адреса:
69091, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, Україна, м. Запоріжжя, бульвар Гвардійський, 137
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КОНЦЕРН “МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ”
×
-
Код ЄДРПОУ:
32121458
-
Адреса:
69091, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, Україна, м. Запоріжжя, бульвар Гвардійський, 137
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
680 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
фасонні вироби з термостійкого поліетилену
Примітки:
Номенклатурні позиції: коліно 90° з термостійкого поліетилену PE-RT/ПЕ S4/SDR9, теплоізольоване пінополіуретаном в поліетиленовій оболонці, типорозміром 32х3,6/90, відповідний код 44167300-1; коліно 90° з термостійкого поліетилену PE-RT/ПЕ S4/SDR9, теплоізольоване пінополіуретаном в поліетиленовій оболонці, типорозміром 50х5,6/110, відповідний код 44167300-1; коліно 90° з термостійкого поліетилену PE-RT/ПЕ S4/SDR9, теплоізольоване пінополіуретаном в поліетиленовій оболонці, типорозміром 75х8,4/140, відповідний код 44167300-1; муфта розтрубна PE-RT з термостійкого поліетилену, зовнішній діаметр 32мм, відповідний код 44167100-9; перехід PE-RT- сталь, неізольований з фланцем, типорозміром 32х3,6-32х3,0, відповідний код 44162100-4; перехід PE-RT- сталь, неізольований з фланцем, типорозміром 50х5,6-48х3,0, відповідний код 44162100-4; перехід PE-RT- сталь, неізольований з фланцем, типорозміром 75х8,4-76х3,5, відповідний код 44162100-4.
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Дата опублікування:
24.11.2021 16:48
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума680 000.00 UAH