-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
фасонні вироби з термостійкого поліетилену
Тендер Prozorro UA-2021-11-25-003348-c
Завершена
680 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 2% або 13 600.00 UAH
мін. крок: 2% або 13 600.00 UAH
Період уточнення:
25.11.2021 16:09 - 18.12.2021 00:00
Відповідь надана
Щодо технічних характеристик
Номер:
5faaf780f90f4aa3a907eb36818fc8b2
Дата опублікування:
01.12.2021 12:48
Опис:
Доброго дня! Просимо уточнити в п. 5-7 Технічної специфікації передбачається закупівлі переходів ПЕ-РТ на сталеву трубу емальовану, оцинковану чи чорну? Дякуємо!
Відповідь:
Для позицій 5-7 технічної специфікації інформації про технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі - Додаток 2 до тендерної документації - не передбачено будь-якого покриття сталі переходів PE-RT- сталь
Дата відповіді:
02.12.2021 14:30
Відповідь надана
Щодо технічних характеристик
Номер:
730707a0d6dc499f81e0d04252a24ded
Дата опублікування:
01.12.2021 12:46
Опис:
Доброго дня! Просимо звернути увагу, що у п. 5-7 Технічної специфікації в колонці од. виміру зазначені комплекти.
Відповідь:
Відповідно до інформації про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі - Додаток №2 до тендерної документації, за позиціями 5-7 технічної специфікації, одиниця виміру зазначена – комплект.
До комплекту «Перехід РЕ-RT- сталь неізольований з фланцем» входить: перехід РЕ – RT- сталь з фланцем; фланець відповідний; прокладка; кріплення; муфта РЕ-RT.
Дата відповіді:
02.12.2021 14:29