-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Паровий стерилізатор (НК 024:2019 "Класифікатор медичних виробів": 38671 - Стерилізатор паровий), ДК 021:2015: 33191100-6 Стерилізатори)), ДК 021:2015: 33190000-8 - Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Тендер Prozorro UA-2021-11-23-012369-a
Завершена
431 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 155.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 155.00 UAH
Номер:
3d215ea341ce4f698bba71c50b1d1bbe
Внутрішній номер закупівлі:
12643470
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-23-012369-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АВДІЇВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" АВДІЇЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05493065
-
Адреса:
86065, Україна, Донецька область, м. Авдіївка, вул. Комунальна, 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Селіванова +380623632011 acgb2017@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
431 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 155.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
4 310.00 UAH
Період уточнення:
23.11.2021 14:51 - 29.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
23.11.2021 14:51 - 09.12.2021 00:00
Аукціон:
09.12.2021 14:12 - 09.12.2021 14:35
Період кваліфікації:
09.12.2021 14:35 - 09.12.2021 16:27
Період завантаження договору:
09.12.2021 16:27 - 29.12.2021 16:27
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Паровий стерилізатор (НК 024:2019 "Класифікатор медичних виробів": 38671 - Стерилізатор паровий), ДК 021:2015: 33191100-6 Стерилізатори)), ДК 021:2015: 33190000-8 - Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
×
-
НК 024:2019:
38671 Стерилізатор паровий
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГАЛІС"
Оскарження: 09.12.2021 16:27 - 20.12.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
19382607
-
Контактна особа:
Габинский Леонид +380504701277 galis1992@ukr.net
-
Адреса:
84301, Україна, Донецька область, місто Краматорськ, ВУЛ.МАРАТА, будинок 12
Оскарження: 09.12.2021 16:27 - 20.12.2021 00:00
Початкова пропозиція
430 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
430 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.12.2021 16:27
Відповіді на вимоги
11
Документи
16
Скарги
0
ТОВ "НЕГОКОМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33576971
-
Контактна особа:
Михаил Соломин +380976635020 negocom9@gmail.com
-
Адреса:
02218, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ РАЙДУЖНА, будинок 31, офіс 87
Початкова пропозиція
431 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
431 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
3
Скарги
0
Контракти
Номер:
31ff4a0ccebf481fbfe7955e5896857d
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-23-012369-a-c1
Постачальник:
ПРИВАТНЕ НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГАЛІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
19382607
-
Контактна особа:
Габинский Леонид +380504701277 galis1992@ukr.net
-
Адреса:
84301, Україна, Донецька область, місто Краматорськ, ВУЛ.МАРАТА, будинок 12
Номер договору:
Г-1074
Сума договору:
430 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
20.12.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
20.12.2021 11:50
Статус:
Виконаний