• Відкриті торги
  • КЕП

Паровий стерилізатор (НК 024:2019 "Класифікатор медичних виробів": 38671 - Стерилізатор паровий), ДК 021:2015: 33191100-6 Стерилізатори)), ДК 021:2015: 33190000-8 - Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні

430 500.00 UAH без ПДВ
Номер: 31ff4a0ccebf481fbfe7955e5896857d
Ідентифікатор договору: UA-2021-11-23-012369-a-c1
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АВДІЇВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" АВДІЇЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Постачальник: ПРИВАТНЕ НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГАЛІС"
Класифікатор ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Номер договору: Г-1074
Дата підписання: 20.12.2021 11:50
Період дії договору: 20.12.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору: 430 500.00 UAH без ПДВ
Оплачено: 430 500.00 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Паровий стерилізатор (НК 024:2019 "Класифікатор медичних виробів": 38671 - Стерилізатор паровий), ДК 021:2015: 33191100-6 Стерилізатори)), ДК 021:2015: 33190000-8 - Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Код ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 86065, Україна, Донецька область, Авдіївка, вул. Комунальна, б.16 На карті