-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Паровий стерилізатор (НК 024:2019 "Класифікатор медичних виробів": 38671 - Стерилізатор паровий), ДК 021:2015: 33191100-6 Стерилізатори)), ДК 021:2015: 33190000-8 - Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Тендер Prozorro UA-2021-11-23-012369-a
Завершена
431 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 155.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 155.00 UAH
Період уточнення:
23.11.2021 14:51 - 29.11.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим