-
Відкриті торги
-
КЕП
Паровий стерилізатор (НК 024:2019 "Класифікатор медичних виробів": 38671 - Стерилізатор паровий), ДК 021:2015: 33191100-6 Стерилізатори)), ДК 021:2015: 33190000-8 - Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Оголошено тендер
431 000.00
UAH
Номер:
7969f01fdf894631ad627cce99d7b56d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-11-23-009991-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АВДІЇВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" АВДІЇЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05493065
-
Адреса:
86065, Україна, Донецька область, м. Авдіївка, вул. Комунальна, 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АВДІЇВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" АВДІЇЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05493065
-
Адреса:
86065, Україна, Донецька область, м. Авдіївка, вул. Комунальна, 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
431 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Паровий стерилізатор (НК 024:2019 "Класифікатор медичних виробів": 38671 - Стерилізатор паровий), ДК 021:2015: 33191100-6 Стерилізатори)), ДК 021:2015: 33190000-8 - Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
23.11.2021 14:41
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума431 000.00 UAH