-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Придбання шкільних автобусів загальною пасажироміскістю не меньше 31-го місця в кількості 2 одиниць для Відділу ОКМС Кожанської селищної ради, Фастівського району, Київської області
Тендер Prozorro UA-2021-11-08-001428-b
Завершена
4 500 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 22 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 22 500.00 UAH
Номер:
4d60b770f7b74119942c45933f9d4ad6
Внутрішній номер закупівлі:
12343737
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-08-001428-b
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ І СПОРТУ КОЖАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43948764
-
Додаткова контактна особа:
Світлана Лавровська +380978460043 kozhanka_otg_osvita@ukr.net
-
Додаткова контактна особа:
Svitlana Lavrovska +380978460043 kozhanka_otg_osvita@ukr.net
-
Адреса:
08550, Україна, Київська область, Фастівський р-н, селище міського типу Кожанка, вул.Заводська, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Лавровська +380638980668 kozhanka_otg_osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
4 500 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
22 500.00 UAH
Період уточнення:
08.11.2021 09:45 - 29.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
08.11.2021 09:45 - 09.12.2021 09:43
Період прекваліфікації:
09.12.2021 09:46 - 15.12.2021 00:00
Аукціон:
15.12.2021 13:40 - 15.12.2021 14:03
Період кваліфікації:
15.12.2021 14:03 - 15.12.2021 15:50
Період завантаження договору:
15.12.2021 15:50 - 04.01.2022 15:50
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Придбання шкільних автобусів загальною пасажироміскістю не меньше 31-го місця в кількості 2 одиниць для Відділу ОКМС Кожанської селищної ради, Фастівського району, Київської області
Кількість
2 одиниця
Період постачання
01.12.2021 - 31.01.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРСНАБ СЕРВІС"
Оскарження: 15.12.2021 15:50 - 26.12.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42990475
-
Контактна особа:
ПОПОВА ІННА 380501451363 usstov@ukr.net
-
Адреса:
65031, Україна, Одеська область, Одеса, ВУЛИЦЯ АКАДЕМІКА ВОРОБЙОВА, будинок 1 Г
Оскарження: 15.12.2021 15:50 - 26.12.2021 00:00
Початкова пропозиція
4 498 500.00 UAH з ПДВ /
4 476 000.00 UAH з ПДВ
4 476 000.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
11
Документи
56
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗАВОД АВТОСНАБ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43605212
-
Контактна особа:
Пєлєвін Олексій 380662952224 tender@avtosnab.com.ua
-
Адреса:
36008, Україна, Полтавська область, Полтава, ВУЛИЦЯ ЗАГОРОДНЯ, будинок 3 А
Початкова пропозиція
4 500 000.00 UAH з ПДВ /
4 477 500.00 UAH з ПДВ
4 477 500.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
09.12.2021 13:14
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
19
Скарги
0
Контракти
Номер:
2654125971cd45af93ee64e5184a32b7
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-08-001428-b-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРСНАБ СЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42990475
-
Контактна особа:
ПОПОВА ІННА 380501451363 usstov@ukr.net
-
Адреса:
65031, Україна, Одеська область, Одеса, ВУЛИЦЯ АКАДЕМІКА ВОРОБЙОВА, будинок 1 Г
Номер договору:
18/12
Сума договору:
4 476 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
3 730 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.12.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
28.12.2021 08:57
Статус:
Виконаний