-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Придбання шкільних автобусів загальною пасажироміскістю не меньше 31-го місця в кількості 2 одиниць для Відділу ОКМС Кожанської селищної ради, Фастівського району, Київської області
Тендер Prozorro UA-2021-11-08-001428-b
Завершена
4 500 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 22 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 22 500.00 UAH
Період уточнення:
08.11.2021 09:45 - 29.11.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим