-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Придбання шкільних автобусів загальною пасажироміскістю не меньше 31-го місця в кількості 2 одиниць для Відділу ОКМС Кожанської селищної ради, Фастівського району, Київської області
Оголошено тендер
4 500 000.00
UAH
Номер:
c1bfc255a7d246c7b6b43f415c5274d6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-11-08-001088-b
Тип процедури:
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ І СПОРТУ КОЖАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43948764
-
Адреса:
08550, Україна, Київська область, Фастівський р-н, селище міського типу Кожанка, вул.Заводська, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ І СПОРТУ КОЖАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43948764
-
Адреса:
08550, Україна, Київська область, Фастівський р-н, селище міського типу Кожанка, вул.Заводська, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
4 500 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Придбання шкільних автобусів загальною пасажироміскістю не меньше 31-го місця в кількості 2 одиниць для Відділу ОКМС Кожанської селищної ради, Фастівського району, Київської області
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осіб
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
08.11.2021 09:36
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума4 500 000.00 UAH