-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Придбання шкільних автобусів загальною пасажироміскістю не меньше 31-го місця в кількості 2 одиниць для Відділу ОКМС Кожанської селищної ради, Фастівського району, Київської області
4 476 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
2654125971cd45af93ee64e5184a32b7
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-08-001428-b-c1
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ І СПОРТУ КОЖАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43948764
-
Контактна особа:
Світлана Лавровська +380638980668 kozhanka_otg_osvita@ukr.net
-
Адреса:
08550, Україна, Київська область, Фастівський р-н, селище міського типу Кожанка, вул.Заводська, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРСНАБ СЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42990475
-
Контактна особа:
ПОПОВА ІННА 380501451363 usstov@ukr.net
-
Адреса:
65031, Україна, Одеська область, Одеса, ВУЛИЦЯ АКАДЕМІКА ВОРОБЙОВА, будинок 1 Г
Класифікатор ДК 021:2015:
34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібАналіз за цим CPV
Номер договору:
18/12
Дата підписання:
28.12.2021 08:57
Період дії договору:
28.12.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
4 476 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 746 000.00 UAH)
Оплачено:
4 476 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 746 000.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Придбання шкільних автобусів загальною пасажироміскістю не меньше 31-го місця в кількості 2 одиниць для Відділу ОКМС Кожанської селищної ради, Фастівського району, Київської області
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
2 одиниця
Період постачання
01.12.2021 - 31.01.2022
Оплати
Платник
Одержувач
Сума
Статус
Док-ти
Відділ ОКМС Кожанської селищної ради
IBAN:UA578201720344241017105158057
ТОВ "УкрСнаб Сервiс"
IBAN:UA363287040000026001054222046
Сума
4476000.00 UAH
Статус
Оплачений
29.12.2021 10:35
Док-ти
1